Param Kredim
Kredi Kartı Olmadan Alışveriş Yapılır mı | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > KREDİ HABERLERİ > 10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar

10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar

Tarih: 12.01.2021
Güncel: 28.09.2022
10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar genel bilgi

10 yaş araç kredisi veren bankalar, Peki aracın kasko değerinin %70 e kadar ( en fazla ) verildiğini biliyor musunuz? Bazı bankalar maalesef 5 yılın altındaki arabalara kredi vermemektedir. Serbest piyasada 10 yıla kadar olan arabalara da kredi veren bankalar vardır. Peki bu bankalar kimler ve hangi kampanyaları yürütüyorlar, 2. El Taşıt Kredisi Şartlarını gelin birlikte bakalım.

Bankalar kredi verdikleri araçlar için yeni ve sağlam olmasına dikkat eder. Ayrıca 2. El Taşıt Kredisi Şartları çok ta kolay değildir. Taşıt kredisi alan kişinin iyi bir siciline ve iyi bir kredi notuna sahip olması gerekir.

Taşıt kredi 10 yaş araçlar için borcun tamamı ödenene kadar banka tarafından rehinli alınır.

Borcun ödenmemesi halinde banka araca yasal olarak el koyabilir.

Bu işlem sonunda banka el konulan araçları satarak borcunu tahsil edebilir.

Bu sebeple bankalar genellikle 5 yaşını aşmamış araçlara kredi verir.

10 Yaş Arabaya Kredisi Veren Bankalar

Genel olarak konuşursak, bankalar taşıt kredileri için sağladıkları finansmanın yeni ve güvenilir olduğunu not edeceklerdir. Ayrıca taşıt kredisi başvurusunda bulunan kişinin sicilinin ve kredi notunun iyi olması gerekmektedir.

Ödünç alınan araca tüm borçlar kapatılıncaya kadar banka tarafından el konulur, borcun ödenmemesi halinde banka araca kanuna göre el koyabilir. İşlem tamamlandıktan sonra banka, el konulan aracı satış için listeleyebilir.

Banka, 5 yaşından büyük olmayan ve kasko değerinin karşılayacak araçlar için kredi imkanı sağlar.

Yeni çıkarılan kanunla bir aracın kasko değeri 50.000 liraya kadar, kredi kısmı 50.000 liraya kadar verilebilmektedir. Şimdi gelelim 10 Yaş Arabaya Kredisi Veren Bankalar hangileridir?

Garanti Bankası 10 yaşına kadar olan araçlara kredi verebilmektedir. Tercihli vade oranı ve 48 aya varan vade ile güvenli taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranı %1,29’dan başlıyor.

Yapı Kredi Bankası bile 10 yaşına kadar taşıt kredisi veren bankalardan biridir. Bu bankanın bir şubesine gittiğinizde avantajlı aktivitelerden faydalanabilir, %1,27 faiz oranı ile aracınıza sahip olabilirsiniz. Bu bankalara ek olarak Vakıfbank 8 yıla kadar taşıt kredisi de verebilmektedir. Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranı 1,29’dan başlıyor.

Araç yaşı 5 yıldan fazla olmayan taşıt kredisinin azami vadesi 48 aydır. 48 aya varan vade seçeneklerine ve uygun verimlilik araçlarına sahip olmak istiyorsanız kredi bankasını takip ederek faaliyetler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu durumda 10 yıllık taşıt kredisi alan bankayı kontrol ettiniz.

10 yaş üzeri araç satın alacaklara banka kredisi

Peki 10 yaşından büyük bir araç alacaksanız ve nakit paranız yetersiz ise;

Bazı bankalar ( taşıt kredisi ) yılın belli dönemlerinde uygun kredi imkanı sunarlar. Sıfır araba fiyatları çok pahalı ve ulaşılması zor.

Örnek : 100 Bin TL. lik bir aracın en fazla % 70 kadar lık kısmı kredi çıkar.

10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar
10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar

2. El Taşıt Kredisi Nasıl Alınır ?

Bankanın 2.ci el araba kredi verme yaşı nedir? Taşıt kredisi veren bankalar çoğu banka araba kredi verme ( yaşına göre ) 5 yıllını doldurmamasına dikkat eder.

2.el araç kredisi nasıl alınır? alacağınız araba da büyük hasar var ise yine kredi çıkmayabilir.

Bankalar krediyi kolaylaştır sın diye devlet tarafından yeni düzenlemeler getirildi. 50.000 Türk Lirası nakite % 50 kredi limiti sağlanabilir.

Bankalar yalnızca 5 yıl 10 yıla kadar kredi verebilir. Banka, arabaların hizmet ömrünü 10 yıla çıkarmak için yeni bir kural getirdi. Bu sayede birçok müşteri otomobil kredilerinden yararlanabiliyor.

Garanti Bankası bu durumu ilk uygulayan bankadır. Garanti Bankası, düşük faizli otomobil kredileri ile otomobillerin faydalı ömrünü 10 yıla çıkardı.

Banka ayrıca 48 ay vade seçenekleri sunuyor ve en popüler otomobil kredisi veren bankalarından biri haline geldi.

Garanti Bankası’ndan sonra araçların hizmet ömrünü 10 yıla çıkaran bir diğer banka ise Yapı Kredi Bankası.

Banka, oto kredileri için 5 yıllık vadeyi iptal etti. Ayrıca 2. Kullanılmış araba almak isteyenler için de bir arabadır.

Şimdi 10 yaşına kadar oto kredisi verebilen bankalardan bahsedelim.

Garanti Bankası, 10 yaşına kadar araçlara kredi verebilir. Teminatlı araç kredinizi için bizzat en yakın garanti bankası şubesinde müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekir.

 1. Banka siciliniz
 2. Maaş kartını kullanıyor olmanız
 3. Ticaretle ilgili para alışverişlerinizde garanti bankasından yapmanız.

2.el otomobil kredisi nasıl alınır? Cazip kredi faiz oranları size sunulacaktır. 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz. Garanti Bankası’nda taşıt kredisi faiz oranları farklı zamanlarda değişkendir. Yapmanız gereken müşteri temsilcisinden Güncel ” taşıt kredi ” oranını öğrenmenizdir.

Yapı Kredi Bankası, 10 yaşındaki araca kredi sunan bankalardan biridir.

Fakat sizle taşıt kredisine verdiği oranı paylaşamıyorum. Çünkü belli sürelerde oranlar aşağıya çekiliyor. EN doğru taşıt kredisi faiz oranını banka şubesine giderek elde edebilirsiniz. Her mevsim avantajlı kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar
10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar

Bankadan Hacizli Araç Alımı

Hacizli olan araçların ihale işlemleri, biçim ya da müracaatlar ile beraber gerçekleştirilir.

Usulsüzlük durumlarının yaşanmaması ya da ihaleye herhangi bir fesat durumun yer almaması için bazı önlemler alınır.

adına genel olarak polisler de satış yapılacak alan içerisinde yer alabilmektedir. Açık arttırma metodu ile oluşturulmakta olan hacizli araç satışları, yediemin içinde gerçekleştirilmektedir.

Vergi dairesi içerisinde oluşturulmakta olan ihale satışlarında ise! vergi dairesi mensupları satışı gerçekleştirmektedir. Yedieminler ile direkt olarak alım ya da satım yapılmamaktadır.

Satışa sunulmakta olan vasıtaları içerisinde otopark hizmetlerine yer verilmektedir.

10 yaşına kadar araç kredisi veren bankalar

10 yaşına kadar araç kredisi veren bankalar ayrıntılı bilgisi konun devamında yer almaktadır

burada dikkat edilecek husus 10 yıllık araç kredisi veren bankaların Sizin kredi durumunuza baktıklarıdır. araç kredisi talep etmeden önce kredi notunuzu kontrol etmenizde tavsiye ederim. Ücretsiz olarak kontrol etmek için e-devlet girebilir. Risk durumunuzu öğrenebilirsiniz. Bu işlem ücretsizdir.

Aracın marka ve modelinin yanı sıra bankaların aradığı en büyük faktör üst yaş sınırıdır. Satın almak istediğiniz kasko bedelinin %70’ine kadar kredi kullanmak istiyorsanız bu yaş sınırını belirtmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bankadan ikinci el taşıt kredisi alamıyorsanız kesinlikle satın alırsınız.

Çoğu banka, kullanılmış araba yaşını 5 yaşından küçük, kredi yaşını 7 yaşından küçük, bazı bankalar ise 12 yaşından aşağı sınırlamak istiyor. Hangi bankaların 10 yıllık otomobil kredisi var? Her zaman söylediğim gibi özel bankalar arasında en sevdiğim banka Akbank’tır. Bunun en büyük sebebi ise avans kredisi alabilmesidir. Hasarlı kredi belgesini nasıl aldığımı anlattım. Banka, ikinci el otomobillerin hizmet ömrünün 5 yılı geçmemesini şart koşar.

Banka AdıYılİletişim
Yapı Kredi Bankası10 yaş444 0 444
TEB Bankası5+ 7 yaş0850 200 0666
Vakıfbank5 yaş0850 222 0724
Ziraat bankası 5 yaş0850 220 00 00
Türkiye Halk Bankası 5 yaş0850 222 0400
Garanti bankası 5 yaş444 0 333
QNB Finansbank5+ 7 yaş0850 222 0900
Güncel Bilgi için banka aramanız gerekir.

Araba yaşı kaç olmalı?

Bankaların sunduğu ikinci el taşıt kredisi fırsatlarından yararlanmak için belirli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bankalar taşıt kredisi verdiğinde, standartlar büyük ölçüde değişir. Taşıt kredisine başvurduğunuzda yaşınız, geliriniz, kredi notunuz, sigortalılık süreniz ve mevcut durumunuz detaylı olarak kontrol edilecektir.

Bu çalışmaların sonucu, olumlu eleştiriler alan müşterilerin satın almak istediği otomobillerin hizmet ömrünün kontrol edilmesidir. İkinci el araç satın almak isteyenler için “Araç kredisi ne kadar sürdü?” sorusunun cevabı oldukça önemlidir. İkinci el arabalar, bankanın eylemlerine bağlı olarak kredi yaş sınırına sahiptir.

Genel olarak ikinci el taşıt kredilerinde en uzun vade 5 yıl olmakla birlikte bazı bankalar bu vadeyi 10 yıla kadar uzatmaktadır. Hatta bazı bankalar farklı vadeler için farklı kredi vadeleri belirleyebilir.

En uygun ikinci el otomobil kredisi bankası, farklı vade tarihlerine, faiz oranlarına ve araç yaşına sahip ikinci el araç satın almak isteyen müşterilere hizmet veriyor. Bankanın kullandığı taşıt kredisinin maksimum tutarı, araç fiyatının% 70’ine ulaşabilir.


Yapı kredi 2. El Taşıt Kredisi

Resmi sitesini ziyaret ederek veya bizzat müşteri temsilcisini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Çünkü güncel bilgiler an ve an ülke durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

10 yaş araç iiçin taşıt kredisi

10 yaş araç için taşıt kredisi

 • Bizzat kendiniz başvura bulunabilirsiniz.
 • Galerilerin anlaşmalarından dolayı galeri ile konuşmanızı tavsiye ederim.
 • 20 bin tl ye kadar 3 farklı taksitlendirme seçeneği bulunmaktadır.
 • Yapı kredi taşıt kredisi için…
 • Yapı kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0444

Teb Bankası 2. El Taşıt Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (  TEB ) Türkiye’de faaliyet gösteren İstanbul merkezli özel mevduat bankasıdır. Teb bankasının uygun kredi imkanlarından faydalanmak için 2.ci el ve sıfır taşıt krediden fırsatlarını kaçırmayın.

10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar hangileri
 • Şubeye gidip  müşteri temsilci ile görüşebilirsiniz.
 • Taşıt Kredisi 2.el 3 – 48 ay vade imkanı sunar
 • Araç satan galeri ile anlaşarak uygun kredi imkanı elde edebilirsiniz.
 • Tep Bankası araç kredisi için…
 • Teb müşteri hizmetleri 0850 200 0666

Garanti Bankası 2. El Taşıt Kredisi

Türkiye’nin  özel banka statüsünde en büyük işlem hacmine bankalarından biridir.  Garanti BBVA 1946 yılında Ankara’da ilk şubesini açmıştır. Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır.

10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar
 • Şubeye gidip müşteri temsilci ile görüşebilirsiniz.
 • Taşıt (Araç) Kredisi Hesaplama imkanı sunar
 • Araç satan galeri ile anlaşarak uygun kredi imkanı elde edebilirsiniz.
 • Garanti Bankası araç kredisi için…
 • Garanti müşteri hizmetleri 444 0 333

Taşıt Kredi 10 yaş Araca Kredi Çıkar mı?

10 yıllık bir aracın fazla bir taşıt kredisi çıkacağını çıkmayabilir.

Bunun başlıca nedeni özellikle bir otomobil ilk yıllarda değerinin çoğunu ve maliyetinin çoğunu kaybedeceği düşünülür. İlerleyen yıllarda bakım ve arıza verme olasılığı muhtemel görülen arabalara ” Taşıt Kredisi ” istediğiniz oranda çıkmayabilir.

Finansman çözümünün olmamasının ötesinde, için, böyle bir kredinin faizi etrafında dönen gerçek bir soru var. bakım zamanla artacaktır. Bankalar Kredinin geri ödeme süresi uzun tutmak istemez.

5 yıl sonra çoğu kişi arabasını satmaya ve yeni bir kredi ile üst model araba tercih eder. Bu durum ülkemize has bir olay değildir. Yapılan araştırmalar neticesinde elde edilen ortak bir sonuçtur.

10 yaşındaki araca kredi veren banka aracın sorunsuz çalışmasını garantisi olmayacağı için riskli görür. Banka karmaşık bir mali duruma sürükleyebilir. Karşını bir çok zorluk çıkarılacağını belirtmek isterim.

Belki de Alternatif kredileri düşünmenin zamanı gelmiştir.

 • Eminevim
 • Birevim

Gibi kuruluşlardan size uygun olan taşıt kredisi tercih edebilirsiniz. 10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar haricin de hayalini kurduğunuz arabaya faizsiz ve taksitlerle le alabilirsiniz. böyle bir alternatif araba alma yöntemini denemedim. En doğrusu bizzat gidip sizin öğrenmenizdir.

2. El taşıt kredisi 10 yaş

Almak istediğiniz araç 10 yaşından büyük olabilir.

Maddi durumunuz yeterli değil fakat 10 yaşından büyük bir araç olmasına rağmen o aracı almak mı istiyorsunuz ! 15 yaşına kadar olan araçları kredi ile almanızın mümkün olduğunu belirtmek isterim.

Her kez sıfır bir aracı kapının önünde görmek istese de şimdiki konumuz.

” 2. el taşıt kredisi 10 yaş ” dır. ve Hangi bankalar size kredi imlanı sunduğu ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

sadece binek araç olarak düşünmeyiniz. Belki siz bu aracı ticari olarak kullanmak istiyorsunuzdur.

bazı bankalar 10 yaş ve üstü kredi verirken bazı bankalar sadece 5 yaş ve altı araçlar için kredi imkanı sunmaktadır.

Dikkat: Taşıt kredisi çekmeniz için tek şart aracın yaşı değildir. Sizin kredi notunuzun iyi olması da önem arz etmektedir.

2. El Taşıt Kredisi Şartları

Hızlı onay süreci ve esnek ödeme koşulları ile birçok banka ikinci el araç kredisi imkanı sunmaktadır. kendinize ” 2. El Taşıt Kredisi Şartlarında arabanın maksimum kaç yaşında olmalıdır?” Diye sormuştur. Sorunun cevabı alttaki konu başlıklarında sizlerle paylaşılmıştır.

Araç Kredilerinde Peşinat Oranı Ne Kadar

Hepimizin hayali düşün kredi ile araç almaktır. Piyasada bankaların araçlar için uyguladığı kredi oranı % 70 civarındadır. Birçok banka ikinci el araba satın almak isteyenler için avantajlı fırsatlar sunuyor.

Burada size tavsiyem Farklı bankalardan araç kredilerini oranlarını incelemenizdir. Mutlaka araç kredi oranı size uyacak bir banka bulacaksınız. Bankanın müşterisi olmanız kredi oranını düşürebilir.

Banka Kredisi İçin Araba Kaç Yaşında Olmalı ?

2. el taşıt araba kredisi yaş sınırı Bankalar tarafından belirlenen bir durumdur. ” Araba kaç yaşında olmalı ” gibi bir sorudan ziyade sizin kriterleriniz bankanın kredi vermesine uygun mu? Bankalar otomobil kredisi verirken sizin findeks raporunuzu inceler. ,

Kredi Onayı Öncesi Bankanın detaylı incelediği konular.

 1. Yaşınız
 2. Gelir durumunuz
 3. kredi notunuz
 4. sigorta süreniz
 5. cari borç durumunuz

10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar

10 yılı doldurmuş bir arabaya kredi veren banka var mı? Araba almak isteyenler bankaların verdiği otomobil kredilerini araştırıyor. 2021 ekonomisinde yeni bir araba almak veya satma zorlaştı. Kimse önünü göremiyor haber kanallarında araba alış ve satışların % 40 geçtiğimiz yıla göre düşüş olduğunu belirtiyorlar.

Yani sıfır araba almak zordu daha da zorlaştı. ikinci el araç arayışı 10 yıl doldurmuş araçların çokdaha fazla satılmasına neden olmaktadır. ..

Peki paranız yeterli değil hangi banka 10 yaş ve üstü otomobillere kredi desteği veriyor ? Çoğu banka yeni model için kredi sağlar. çünkü ödeyemezseniz zarar etmezler

Banka kredisi ile otomobil almak isteyen vatandaşlar da uygun ve çok borca girmeden bir araba almak istiyor. Düşünce şu şekilde ” Ayağımı Yerden Kessin Yeter” Şahsen benimde fikrim bu yönde dir.

Yeni arabaların vergisi bir arabanın neredeyse kendisi kadar. Buda bir çok alıcıyı 10 yaş ve üzeri araba alım ilanlarına yöneltmektedir.
Ancak paraya ihtiyacı olanlara araba kredisi veren bankalar olup olmadığını bilmek ister.

Banka, otomobil kredisi verirken yaşı, güvenilirliği ve satın alınacak aracın yeni bir araba olup olmadığını göz önünde bulundurur.

Aracı almak için bazı kreterleri yerine getirmiş olmanı lazım:

Bankanın bu tarz ( 10 yaş ve üzeri ) kredi veriyor mu ? müşteri temsilcisi aranmalıdır.

Kredi durumunuz ( bankalara borç durumunuz ) olmaması gerekir.

Araç kredinin 4/1 kadarını sizin ödemeniz gerekir.

Kefil talep edilir. kredi başvurusu öncesi kefil bulmanız işleri hızlandıracaktır.

Çalışanların maaş bodrosu ve maaşı ile orantılı bir kredi talep etmesi..

Araç kredisi veren bankalar
Ziraat Bankası
QNB Finasnbank
Denizbank
ING Bank
İş Bank
Halk Bankası
Vakıfbank
Odeabank
TEB
Akbank

Yakın zamanda bankaların açıkladığı kredi paketler arasında

1 ev kredisi
2 ihtiyaç kredi
3 araçkredisi

En ok tercih edilen kredilerden biri olan araç kredir.

Yukarıdaki 5 husus olumlu ise şimdi arabanın yaşı konusu banka tarafından incelemeye alınır. Kredi 5 yıl ve altı araçlara verilirken, bu süre bazı bankalar tarafından 10 yıla uzatılmıştır. Bazı bankalar, farklı vadeler için farklı yaş sınırları belirleyebilir

Araba Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı adlı yazımı okumak için…

Maliyeden hacizli satılık araçlar 10 yaş ve üzeri Araç

Hepimiz üst düzey arabalara girmek istiyoruz. Küresel ekonomik bunalım otomobil alım oranını düşürdü. Mali hacizli araç satışı, 10 yaş ve üzeri araç satışı gibi fırsatların bulunması için temanın devamında sizlerle bilgiler paylaşılacaktır.

Tabi ki milli hazineden hacizli araç almak daha uygun olur bu nedenle finansta araç satış ilanlarına bakabilirler. Bu reklamlarda bazı araçların finansman borcu devam ediyor.

Başka nedenlerle maliyenin eline geçen araçlar ihale usulüne göre satılır.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Hacizli Araç Satış Listesi için…

Eğer sizde maliye üzerinden araç alımı yapmak istiyor musunuz ! Yukarıda ismini ve linkini verdiğimiz ihalelere katılım gerçekleştirmeniz gerekmekte. 10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar

Hacizli olarak satılık olan vasıtaların ihale tarihler, belli tarih aralıkları içerisinde maliye yapılır. Bakanlığı siteleri içerisinde yer almaktadır. Bu ihaleler ülkemizde yer alan tüm şehirler içerisinde vasıta satışları gerçekleştirilmektedir.

Maliye Bakanlığının düzenlediği ihale ile satılık olan otomobiller için… Otopark içerisinde hacizli arabalar bekletilir. Bazı detaylı sebeplerden ötürü de satışı gerçekleştirilen ürünlerdir. Haciz yöntemleri ile satılan otomobillerin otoparkta bakabilirsiniz. Belli nedenlerden dolayı haczedilerek açık arttırmaya sunulmuş olur.

Banka Taşıt Kredisi ile Hacizden Araba Alınır Mı ?

Bankalar sonrasında dava açılabilir.

Diye ( ilk sahibi tarafından ) kolay kolay taşıt kredi vermezler. Verenlerde kredi geri ödemesini kısa ve faiz ödemelerini yüksek tutar.

Araç alış süreci ve dikkat edilmesi gerekenler.

Yediemin otopark hacizli arabalar durur ve dilediğiniz vakit araçlara bakabilirsiniz. Unutmayınız yediemin parkları belediyeden adına özel kuruluşlardır.

Yedi emin parklarında bu dönemler de ihale yapılır. ihaleler 2 oturum şeklindedir. ihaleye girmeden önce arabanın belli bir ücreti önden yatırılır.

sonra 10 gün içinde kalan para yatırılır.

İşte tam bu süreç içinde banka ile Kredi verebilirler mi ? diye sormanız gerekiyor.

Trafikten çekilmesine karar verilmiş olan araçların satışları yediemin parklarında gerçekleşir. Bu trafikten alınmış olan araçlar, maliye aracılığı ile satışa konulmaktadır.

Araç satışları yedieminler tarafından yapılmamaktadır. Yediemin sadece otopark hizmeti sunmakta olduğunun da altını çizelim.

Yediemin otoparkları içerisinde tespiti gerçekleştirilmiş olan hacizli araçlar vardır. satış adına, araçların yer aldığı il ve de ilçe birimleri üzerinden müracaat gerçekleştirilebilir. Oldukça fazla web sitesi, yedieminde yer alan araçlar adına araç pazarlama sunabilmektedir. Kayıt için belli bir ücreti var dır.

10 yaş ve üzeri ihaleden araç satan üye sistemli ücretli web adresleri

Bu tür araçlar genel olarak ihale usulü ile satılır. ideal fiyatlar ile beraber nakit olarak satışı gerçekleştirilmektedir. Piyasanın altındadır. piyasa fiyatının çık daha düşüktür. ilk turda satılmaz ise 2 bir ihale yapılır.

fiyat birazda düşer araç satılmadan önce eksiklikleri var ise hem üzerinde hem he ihale dökümanların da yazar.

Vergi Dairesinden Satılık Araç Alımı

Devlete borcu bulunmasından ötürü haczedilmiş olan araçların işlemleri vergi daireleri tarafından yapılır. Maliyet ile beraber oluşturulmakta olan satılık araçların satışları, çeşitli ihale durumları ile beraber sunulur.

 1. araçlar nerelerde bakılabilir.
 2. Yediemin otoparkları içerisinde
 3. Ortak satış bulunan depolarda
 4. vergi dairelerinin seçtiği bazı ihale satış alanları

içerisinde değerlendirmeler gerçekleştirilebilir.10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar

Vergi dairesi takibinde satışa için bekleyen hacizli araçlar, çevrimiçi sistemler üzerinden görüntülenebilir. Yalnızca satışları gerçek sistemleri üzerinden yapılabilmektedir. İhalelere katılım formları ile beraber araçların satışlarına katılım gerçekleştirilebilir.

Pazarlık ya da ihale yöntemleri ile yayılımı olan bu araçların, ihale tarihleri içerisinde gerçekleştirilir.

Çeşitli araçlar, evler, yat ya da kotra gibi satışa sunulan birçok seçeneğe vergi daire sistemleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

2021 satılık vasıtaları vergi dairesi satış sistemleri üzerinden almak isteyen kişiler için !

internet siteleri veya bizzat ihaleler katılabilir. ( yazının yukarısında İstanbul için olanı link paylaşıldı.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
10 Yaş Araç Kredisi Veren Bankalar
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git