Param Kredim
Hafta Sonu Ek İş İmkanları ve Hafta Sonu Ek Gelir | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > Genel > Tel Toka Paketleme Ek İşi Yapımı ve Para Kazanma

Tel Toka Paketleme Ek İşi Yapımı ve Para Kazanma

Tarih: 03.06.2020
Güncel: 07.10.2021
Tel Toka Paketlmaddi imkan sağlama metotları

Tel Toka Paketleme Ek İşi Yapımı ve Para Kazanma Bayanların saçlarını tutturmak için sürekli ihtiyacı olan Tel toka paketleme ek işi yapımı ile para kazanmak isteyenlerin iyi bir fırsat yakalayacağını söyleyebiliriz.

Paraya ihtiyacınız varsa ve ne iş olursa yaparım, diye düşünüyorsanız, o zaman hiç durmadan tel toka paketleme işi için araştırmaya başlayın.

Evlere ek iş veren firmaların ilanlarını bakın, internette tel toka yapımı için oldukça fazla ilan bulacaksınız. Bu ek iş ilanlarını gerekli müracaatlarımızı yapıp bu işi elde etmeyi başarmanız gerekir.

Tel Toka Paketleme Ek İşi Yapımı ve Para Kazanma yöntemleri neler dir nasıl elte edilmelidir
Tel Toka Paketleme Ek İşi Yapımı ve Para Kazanma

Evde tel toka paketleme işini yapmak için tecrübe, bilgi, birikim gerekmiyor. Çünkü oldukça basit ve çok kazançlı bir ek iş olan tel toka paketleme ek işi yapımı sizlere de inanılmaz gelir sağlayacaktır.

Tel Toka Paketleme Ek İşi Yapımı ve Para Kazanma

Evinizde uzun süre boş zamanınız oluyorsa ve bunu paraya dönüştürmek istiyorsanız tam size göre bir ek iş fırsatını yapmanızı tavsiye ederiz. İnsanlar son dönemde gider kalemlerinin artması ile her istediğini satın alamaz hale geldi. Özellikle birkaç çocuğu olan aileler geçinmekte sıkıntı çekiyor. Böyle durumda olan insanların imdadına ek işler yetişiyor.

Bu işi yaparak ayda yaklaşık 2000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu verdiğimiz rakam kişinin performansına göre değişiklik gösterebilir. Eğer evde birkaç yetişkin varsa daha fazla para kazanacağını sizler de tahmin edebilirsiniz.

anneler kız çocuklarının saçlarını tel toka takarlar. Çocuklar koşar, bedenlerindeki fazla enerjiyi atarlar. pratik bir uygulama olan tel toka hareket eden çocukların saçlarının yüzlerine gelmemesini ve olası kazaların minumize edilmesini sağlar.

evde tel döngü paketleme yaparak çok para kazanabilirsiniz.

Metal toka ürünlerinin paketlemesi ve imalatı basittir. Parça Başına ücretde anlaşılır. Üstelik uzun süreli bir tecrübede gerekmemektedir.Ayrıca alet ve edavat almanız gerekmez ( bütün gereç ve ekipmanlar işi yapan firma temin edecektir. )

Tel Toka Paketleme Paketleme için Gerekli Malzemeler Nelerdir.

  1. Tel toka istenen renk de size verilir.
  2. tek tek veya düzüne şeklinde ambalaj şekli size anlatılır
  3. Üzerine ayrıca yapılacak süs size verilir.
  4. yapıştırıcı ürün sizle paylaşılır
  5. Kolilere verilir ürün istif edilsin diye

Dilediğiniz ürün miktarını alırısnız ve belli bir zaman içinde sizden bitmiş ürün geri istenir.. Her bir demete 100 yahut 200 gibi iplik ilmeklerini saymanız ve koymanız istenir.

Şirket temsilcisi yapım aşamlarını size gösterir, Çünkü yapılacak imalat sonrasında ürünler müşteriye sunulur ve satınıcın istediği ürünlerin kapış kapış satılmasınıdır.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Tel Toka Paketleme Ek İşi Yapımı ve Para Kazanma
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git