Param Kredim
Paket Lastiği Ek İşi Yaparak Para Kazanın | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > EK İŞ > Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Tarih: 27.12.2020
Güncel: 28.09.2022
Evde Düğün Kurabiyesi Hazırlamak Anneler çocuk ve ev ile işleri ile uğraşırken ekonomik yetersizlikler sebebi ile ayrıca para kazanmanın yollarını ( aile düzenini bozmadan ) aramaktadırlar. Tek maaş ile geçinmek (

Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak Ev hanımlarının aile bütçesine katkıda bulunabilmek için birçok yol aradıklarını kiminin el iş kiminin temizlik hizmetleri şeklinde ek gelir arayışları sürmektedir. Evde Yemek pişirme tüm ev hanımlarının her gün yaptıkları bir iştir. Yemek yapmayı seven ve el lezzetine güvenin hanımlar için kaleme aldığımız ‘’ Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak ‘’ adlı mevzu ilginizi çekeceğini düşünüyorum.

Fazlaca güzel yemekler, tatlılar, kurabiye yapıyor çevrenizde birçok kişinin övgü dolu sözlerini duyuyorsanız ve yiyecek yapmayı seviyorsanız. Yakınınızda bulunan düğün salonlarından adım atmak suretiyle şansınızı denemenizi tavsiye ederim. İyi yiyecek yapmak ile yaptığınız yemeklerin satış ve pazarlaması ayrı meziyetler gerektirir. Ek olarak hijyen kurallarına dikkat etmek gerekiyor.

Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Evde Düğün Kurabiyesi Hazırlamak

Anneler çocuk ve ev ile işleri ile uğraşırken ekonomik yetersizlikler sebebi ile ek olarak para kazanmanın yollarını ( aile düzenini bozmadan ) aramaktadırlar.

Tek maaş ile idame ( bilhassa asgari tutara geçim ) neredeyse olanaksız, ek gelir için ‘’ Evde Düğün Kurabiyesi Hazırlamak ‘’ yazının devamını okumanızı tavsiye ederim. Düğünlerde klasik verilen kurabiye artık o kadar da tutulmuyor

Butik olarak meydana getirilen kişiye hususi tatlılar ile Doğum günleri, Düğün, Nişan, Mevlüt şeklinde organizasyonlardan para kazanabilirsiniz.

El emeğiniz ile kendi tasarımlarınızı da ( mesela gelin, damat figürleri yada doğum günü kekleri vs. ) sizi farklılaştıracaktır. Ilk olarak küçük denemeler yaparak çevrenizdekilere fikrinizi söylemeniz, kim bilir yakın çevrenizdeki bir doğum gününün kurabiyeleri yapmanıza sağlayacak ! Ek olarak yaz vakti düğün sezonu açılmış olacak şimdiden güzel tatlıların alıştırmaları yapabilirsiniz. Aklınıza yapılacak değişik figürler gelmiyor ise İnternet den araştırmalar yapabilirsiniz. Tam anlamı ile her şey tamamladınız ve tek mesele iş bulmak ise el ilanları bastırabilir, Feysbuk dan reklam verebilirsiniz. Yakınınızdaki Düğün salonlarına fikrinizi sunabilirsiniz. Klasik kurabiyeler yerine el yapımı butik kurabiyelerin olmasını her gelin ve damat isteyecektir.

Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak için yapılması gerekenler

Hangi biçim da yemekler yapmış olup satacağınıza karar verin, Ufak işletmelere sunacağınız ev yiyecekleri mi? Kafe şeklinde işletmelere ev yapımı unlu mamuller mi? yada Düğün, Nişan, Kına şeklinde organizasyonların yiyecek yada tatlı gereksinimleri dönük hizmet vereceğinize karar veriniz.

Seçeceğiniz sektöre dönük lüzumlu alet ve gereçlerin listesini oluşturun, lüzumlu malzemelerin tutarlarını averaj öğrenin ( öğrenin ki lüzumlu bütçeniz ortaya çıksın ) elinizdeki ana para kafi değil ise lüzumlu olan parayı çekebileceğiniz banka araştırmanız gerekecektir. Ilk olarak satış gerçekleştireceğiniz alan kişi potansiyelini ulaşmanız icap ettiğini hatırlatmak isterim.

Şirket açmanız gerekebilir ( ev ortamında belli bir oranda kişiye hizmet verebilirsiniz ) şu sebeple yaptığınız yiyecekleri talep eden şahıs sayısı zaman içinde fazla olacağını ne olursa olsun düşünün, insanların gözüne hitap edecek sağlam fakat şık sunum ürünlerini temin edin, Dijital Ortamdan Faydalanın: İnternet sitesi yada web reklamları ile çevrenizdeki kişilere ulaşın

Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Broşür ve tanıtıcı dökümanlar bastırın: yakınlarınızda bulunan minik işletmelerden başlayarak bir fazlaca şirket ile görüşme talep edin ve mümkünse yanınızda yaptığınız ürünlerden tatdırın, güler yüz ve samimi davranışlarınız minik işletmenizi sağlam temeller üstüne kurmanız elde edecektir.

  • Kampanyalar düzenleyin: Bu biçim etkinlikler hususi kampanyalar düzenlemeniz pazarlama mevzusunda başarı elde etmenizi elde edecektir.
  • Hususi günleri Ihmal etmeyin: Hususi günlerde ‘’ ANNELER GÜNÜ ‘’ , ‘’sevgiler günü’’ hususi günlerde firmanızın tanıtımını sağlayacak etkinlikler düzenleyin.
  • Hedef kitlenizi iyi belirleyin: Hedef kitlenizi iyi belirleyin ve bu hedef kitlenizi üstünden reklam emekleri yapınız.

Küçük esnaf bu ekonomik problemler karşısında iyi mi yol izlemeli

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git