Param Kredim
Hacizli Araba Muayene Olur Mu | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > OTOMOBİL > Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır

Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır

Tarih: 31.03.2021
Güncel: 07.11.2021
Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır

Kaliteli ve güvenilir son teknoloji bir araca sahip olmak istemez misiniz ? Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır . adlı yazımızı okuduğunuzda hayallerinizdeki arabaya 1 adım daha yakın olacaksınız.

Hiç kullanılmamış ( sıfır model ) araçları satın almak sizde isterseniz ? yüksek fiyatlar nedeniyle bu konforlu yaşam standartlarında uzaklaşıyoruz. Araç kredisi ile araba satın alırsanız da yüksek faiz ödemeniz gerekiyor.

Hatta bu konuda şöyle bir yorum var. Araba kredi ile araç alırken bir tanede bankaya alıyoruz. faizlerin yüksekliğinden böyle söylediğini düşüyorum. Fakat şunu da belirtmek gerek sıfır değilse de 2 ci el araba alabilirsiniz.

O zaman da 5 yıl ve üzeri Araç’a kredi veren banka bulmakta zorlanacaksınız. Çünkü bankalar kredi verirken kendileri güvence altına alır. Eski arabalar arıza yapar sorunludur ve ölü yatırım yapmak isteme bankalar…

Alternatif kredi imkanları arıyorsanız. Emin Otomotiv bu durumun en güzel örneklerinden biridir. Yakın bir arkadaşım tavsiye üzerine bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedim.

Otomobil almak isteyen fakat parası yetmeyen kişileri bir araya getiren bir sistemdir. Belirli şartlar altında faiz ödemeden otomobil satın almanın önünü açmaktadır.

Bu anlamda Emin Otomotiv araç sistemi özellikle çok tutmaktadır.

Emin Otomotiv Araç Alımı Nasıl Oluyor

Emin Otomotiv Araç Alımı nasıl çalışıyor? Binlerce kişi bu sistem sayesinde hayallerinde araç sahibi oldu.

Emin Otomotiv’i tercih edenler sistem içinde zamanı geldiğinde araçlarını alıyorlar.

Hayat şartları çok zor özellikle 2020-2021 yılları salgından dolayı zor geçiyor. Dolayısıyla bir çok kişi araba almak istiyor fakat çözüm bulamadığı için vaz geçmek zorunda kaıyor

Bazı insanların araba almaya gücü yetmiyor.

Tabi bu soğuk havalarda yürümek işkence, otobüs de salgından dolayı tedirgin oluyoruz! Bankalarda araç kredi kullanmak için çok fazla şarttı var. ( 5 yıldan ve üstü bir araç olacak, kredi notunuz yüksek olacak vs. )

Emin otomotiv sizin ekonomik ödeme koşullarına göre bir sisteme dahil ediyor. Arabayı almanız noter huzurunda çekiliş ile sıranız belli olacak şekilde ayarlanıyor. Benim arkadaşıma ilk 3 ay çıkmıştı. Çok sevinmişti

Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır
Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır

Emin Otomotiv 2.el Araç Alım Satım İşlemi

Sistemin amacı her vatandaşın bir araba almasını sağlamaktır.
Emin Oto’yu araç satın almak için kullanmak isteyen kişilerin kendine sorması gereken sorular vardır. Satın almak istedikleri arabanın fiyatını ve ödeyebilecekleri aylık ücreti nedir ?

Emin otomotiv sisteminde ödeme koşullarını size göre esnetilebilir. Çünkü amaç size uygun ödeme konuşlarının oluşturmaktadır.

Eminevim 2.el araba nasıl alınır. Adlı yazımızda tüm ayrıntılar sizlerle paylaşılmıştır.

Geliriniz de giderlerinize ve satın almak istediğiniz ziyade belli bir süre beklemeniz gerekir. Şansınıza güvenen biri iseniz noter huzurunda yapılan çekiliş ile belki ilk ay size çıkar !

insanların araba almak için oluşturduğu emin otomotiv sisteminde dilerseniz az kişinin katılımı olan ( ücretler değişkendir ) bir siteme dahil olursunuz.

Dilerseniz 50 kişinin katıldığı sisteme girersiniz. Burada ki durum sizin ödeme koşullarınız ve istediğiniz para miktarına göre değişkenlik gösterir.

Örneğin; 100.000 tl Bir araç için 100 kişi ile bir kampanya oluştururdu. ödemelerinize banka gibi faiz binmez. “Gerçek kampanya için emin oto ile iletişime geçiniz.”

otomotiv firmaları, insanların faizsiz araç satın almaları için kampanyalar düzenliyor. Peşin ödeme yapanlara indirimler ve yarısının öde geri kalan faizsiz olarak taksitlendirme vardır.

Bu tür kampanyalar çok cazip gibi gelse de 10 yıl ve üzeri araç alacak ve çok parası olmayanlar içinde emin otonun faiz bindirmeden yaptığı sistemi düşünmek gerekir.

Ev ve Araba Sahibi Olmayı Hayal Edenler

Her aile bir ev ve araba sahibi olmayı hayal eder. Bunları elde etmek için birikimlerimizle uzun yıllar biriktirmeniz gerekiyor. Peki faizsiz ne kadar süre araba sahibi olabilirsiniz? Ev alabilmek ve araba sahibi olabilmek ağır bir mali yük gerektirir.

Mevcut ekonomik durum, geçimini ve para biriktirmeyi çok zorlaştırıyor. Oyunculuk yaparak ev ve araba alabilmek, özellikle maaşıyla geçinmek isteyenler için adeta bir hayal.

eminotomotiv Bu sistem sayesinde tasarrufa dayalı olup, uzun yıllar faizsiz ve beklemeden ev ve araba sahibi olmanızı sağlayan Dayanışma ile her kezin hayellerine kavuşmasını sağlayan bir sistemdir.

Bu kurumların öncüsü olan Eminotomotiv, 1991 yılından bu yana faizsiz araç sahibi olmak isteyenlere hizmet vermektedir. Faizsiz, faizsiz, uzun vadeli taksitlendirme için basitleştirilmiş bir sistem,

Eminotomotiv ile bir araba almak istiyorum.

Eminevim ve Eminotomotiv, Emin Grubuna ait şirketlerdir. Eminotomotiv grup içinde kurulan ilk şirkettir. Eminotomotiv araba sahibi olmak isteyenler, rastgele bir lokasyondan rastgele bir marka veya model araba satın alabilirler.

Eminotomotiv’in bugüne kadar 95.000’den fazla aile arabası var. Sistem dayanışma üzerine kurulu olduğu için araba sahibi olmak isteyenler arasında kümeler oluşuyor. 24 ila 60 kişilik araç kümeleri ile temizlik araçları sağlayan Eminotomotiv, Türkiye’nin tüm bölgelerinde 120’den fazla Eminevim şubesinde hizmet vermektedir.

Aracınızı yeni sisteme eklemek için havale, peşin, ikinci el araç satışı, araç takası, aracınızı yeni sisteme eklemek için avans kabulü şeklinde servisler yayınlanır. Eminotomotiv ayrıca bayilik görmek isteyenler için de hizmet vermektedir.

Bir araba satın almak için Eminotomotiv’i kullanmayı planladığınızı varsayalım. Örneğin taksit ve şartlar Eminotomotiv’e uygun mu? Müşterinin bütçesine göre termin ve terminlerin belirlendiği bir sistemde, müşteriler istedikleri aracı en uygun teslim tarihinde satın alabilirler.

Eminotomotiv’in bir diğer özelliği de ülkemde faizsiz taksitle araç satan ilk özel kurum olmasıdır.

Bu nedenle, bir araba satın aldığınızda, bir araba kadar ödemek zorunda kalmazsınız. Yazımızın devamında Eminotomotiv ile araç alım satım şartlarını ele alacağız. Bir araba ile size uygun yolu seçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eminotomotiv İle Araba Almanın 3 Farklı Yolu

Araç taksitli finansman: Ortak iş sistemi adı verilen bu sistemde üç farklı model satın alabilirsiniz. Bunlar piyango sistemi, orta vadeli sistem ve ön ödemeli sistemdir. Piyango sistemi; araba almak isteyen kişiler, bütçelerine göre belirlenen araba fiyatına göre 24 ila 60 ay arasında değişen bir çekiliş grubuna katılacaktır. Sistemde, birikim yapan kadınların altın gün mantığına göre, almak istedikleri aracın fiyatı grup üye sayısına bölünür ve grup üyeleri araçlarını çekiliş sırasına göre satın alabilirler.

Orta vadeli sistemde depozito istenmez ve çekilişe girilmez, böylece teslim tarihi belirlenir. Sistemin adından da anlaşılacağı gibi, araç son ödeme tarihine girdiğinizde teslimat alacaksınız. Ara dönem sisteminde piyango grubu ve süre sınırlaması olmadığı için bütçenize göre taksitler halinde ödeyebilir ve net bir teslim süresine sahip olabilirsiniz.

Sakin ol çünkü 2. El Otomotiv galerisinde 29 yıllık tecrübe sizleri bekliyor. Eski arabanızı satabilir ve istediğiniz yeni arabayı satın alabilirsiniz.

Ev takası: Ev almak için araba satmak istiyorsanız Eminotomotiv’in “ev takası” yöntemine bir göz atmalısınız. Satın alacağınız ev için aracınızı Eminotomotiv’e avans olarak verebilir, uygun taksitlerle istediğiniz konaklamayı alabilirsiniz. Araç model yükseltme: Uzun yıllardır kullandığınız bir araç modelini yükseltmek istiyorsanız Eminotomotiv’deki araç depozitonuzu bu şekilde hesaplayabilir ve satın almak istediğiniz yeni araç için taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Emin Otomotiv Araç Alma Şartları

emin otomotiv araç sahibi olmak isteyen müşterilerine işbirliği adı verilen bir finansman modeli sunmaktadır. Herkesin bütçesi farklıdır. kişiye özel ödeme seçenekleri ile siz de emin otomotiv araç sahibi olabilirsiniz.

emin otomotiv araç nasıl alınır? temel prensibi, faizsiz ve tüm bütçe ve taksitlere uygun araç sahibi olma imkanı sunar. Size emin otodan araba almak la ilgili 3 farklı yöntem sunulacaktır.

1.
Emin Otomotiv Araç Alma Yöntemi

Araba satın almak isteyen ve bütçesi yeterli olmayan kişiler. emin otomotivden araba fiyatı üzerinden 24 ila 60 ay arasında değişen bir çekilişe dahil edilirler.

Eminotomotiv araba almak için bu gruptaki kişiler sırası gelince araba sahibi olurlar. Çekilişle sona erene kadar alış fiyatına bölünmektedir.

Örnek: Fiyat için güncel bilgi vermek gerekir. Bu sebeple emin otomotiv aramanızı tavsiye ediyorum.

Çekiliş ile 1. çıkan bir arkadaşım vardı. Hayallerine kavuşmak için uzun yıllar beklemek zorunda kalmadı. 2. El Automotive uygun koşullar altında elde edebilirsiniz.

2.
Emin Otomotiv Araba Alma Yöntemi

emin otomotiv araç fiyatları sanıldığının aksine uygun fiyatlıdır. Büyük bir kuruluşun güvencesinde sizde araba sahibi olabilirsiniz.

2 ci el araba sahibi olmak için istemeyen kişiler, araçlarını çekiliş girmek istemeyebilir.

Sistem toplam ödemesi 100 bin tl ise yarısına yani 50 bin tl ödediği ay paranın tamamını alır.

taksitli ödeme seçenekleri ilk baştan ayarlanır ve her konuda size bilgi verilir. Bu sistemin amacı sizi hayelleriniz deki arabaya 1 adım daha yaklaştırmaktadır.

3.
Emin Otomotiv taşıt Alma Yöntemi

emin otomotiv araç hesaplama yöntemleri farklı ödeme koşullarına göre yani size göre şekillenir. Kimi yukarıda da bahsettiğim gibi çekilişe girer, kimi yarı yarıya olan ödeme şeklini benimser

şimdiki yöntem de ise arabayı hangi ay alacağınız size bağlıdır.

Elinizde belli bir para vardır. Fakat alacağı araca yetmiyordur.

Burada arabayı alma zamanını belirleyen hususlar

  1. kaç para peşinatınız var?
  2. Ne kadar paraya ihtiyacınız var?
  3. Ödeyebileceğiniz taksit miktarı nedir?
  4. Ara ödeme yapabilecek misiniz?

En azından çekilişteki gibi şans faktörü ortadan kalkmış oluyor!

Örnek: Siz diyelimki 7 ay sonra arabayı alacaksınız. elinizdeki parayı verdiniz. O 7 ay boyunca da taksit ödemeniz başlamış bulunuyor.

Dikkat: 7 ay dan önce veya sonra otomotiv paranız onaylanabilir. emin otomotiv denki müşteri temsilcisi ile görüşmenizi tavsiye ederim…

Eminevim 2.el Araba Sisteminde Nasıl Çıkılır

Eminevim 2 el araba Araç sisteminden çıkacağınızdan emin misiniz ? Faizsiz araç satın alma sistemine girenlerin en büyük meraklarından biri bu mu ?

otomotiv Sisteme katıldıktan sonra insanların ayrılma hakkı vardır. Yazılı olarak ( bir dilekçe ile ) sistemden çıkış talebinde bulunuyorsunuz.

onay sonrasında taksitle ödeme yükümlülüğü sizden kaldırılacaktır. Yatırdığınız para belli bir zaman sonsa geri iade edilir. Tutarın miktarı ve biriken paranın ne kadar olduğu gibi hususlar 1 ay gibi gecikmelere neden olur.

Dikkat: Sisteme girdiğinizde ödenen organizatör ücreti iade edilmez. Yani bu ücretleri alamazsınız.

Eminevim 2.el Araba Sisteminde Nasıl Çıkılır
Eminevim 2.el Araba Sisteminde Nasıl Çıkılır

Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır?

Emin Otomotiv Araç satın almaktan vaz mı geçtiniz ? ( böyle bir hakkınız var ) Bu sistem ç ok avantajlı olsa da çeşitli nedenlerden dolayı sistemden çıkmak isterseniz.

Sizden alınan ücreti, geri iade edilir. Tabi masraflar düşüldükten sonra. yaklaşık olarak Bir ay içinde size paranız geri verilir.

Özel bir kurulu olan emin evim

1991

“Zorunluluktan gelen bir doğuş”

1995

“Hayallerin gerçekleşmesi”

Bir çok kişi bu kuruluşun vesilesi ile araç veya ev sahibi oldu. Fakat özel bir kuruluş olduğu için bankanın kredi verirken veya alırken ki devlet güvencesi yoktur.

Bu sebeple siz den başka kimse araba alım işlemi karar veremez. Ben bir kez ziyaret ettim ve çok hoş bir sohbet edildi. Ben o dönem otomobil almak istiyordum. İşyerim bana bir araç tahsis ettiği için sisteme girmedim.

Siz de emin otomotivin çeşitli kampanyalarını firmanın müşteri temsilcilerinde dinleyebilirsiniz…

Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır. İletişim Numarası : 444 36 46 dür.

Emin Otomotiv Araba Organizasyon Ücreti Ne Kadar?

Emin otomotiv araç alım ve satım organize etmenin maliyeti araçtan araca değişir.

Eminevim, bankalarla karşılaştırıldığında, kredi faizi olmayan bir sistem olarak düşünülmüştür. Tabi ki organizasyon ücretleri gerektiriyor. Özel bir kuruluştur ve firma her geçen gün büyüyen bu sektörse söz sahibidir.

Eminevim, müşterilerinin endişelenmeden ev ve araba sahibi olmasını sağlar.

Şirket faiz almadığı için vergiler, çalışanlar, elektrik faturası, kira, su faturası gibi giderlerini karşılaması gerekir.

Organizasyonu kuran kişi olarak belli bir ücret alır ki banka faizine göre cuzi bir ücrettir.

Organizasyon maliyetleri araca göre değişir. Araç bedelinin% 5 ile% 6’sı arasında bir ücret alınır.

Toplam fiyatı 100.000 liralık bir araba satın alan kişiler, şirkete yaklaşık 5 bin tl bir organizasyon ücreti ödemek zorundadır.

Emin 2. El Otomotiv Alım İşlemleri

Sisteme giriş yaptıktan sonra grup sayısı ve dönem içindeki ücretleri taksitle ödemeniz gerekecektir.

Burada ödemeyi düzenli yapmak gerekir. taksitlerinizi geciktirirseniz veya ödemezseniz aracı alma zamanınız uzar.

Yani ödemeyi 4 ay geciktirirseniz 4 ay sonra araç satın almalısınız.

Ödeme yapmadığınız zaman sizden belli bir faiz tahsil edilecektir.

Sistem, taksidi ni ödemekte zorlanalar içi belli bir dönemi ertelenmesine izin verir.

en son taksidin de ödemesi istenir veya arabayı alacağı zamanı geciktir. Burada emin otomotiv aramanız ve son uygulanan kuralları öğrenmenizi tavsiye ederim.

Burada emin otomotiv ” bağcıyı dövmek değil üzüm yemek ” asıl amaç bu olduğu için sizi mağdur etmeyecek çözümler sunacaktır.

Otomobil kredilerinin yüksek faiz oranları düşünüldüğünde Emin Otomotiv sistemi otomobil almanın önemli bir faydası olan bir seçenek.

siz banka üzerinden kredi alarak araba satın almak isiyorsanız “Araba Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı” adlı yazımı okuyabilirsiniz

Emin Otomotiv güvenilir mi?

Emin Otomotiv güvenilir mi veya bir başka markalar faizsiz araba almanızı sağlayan sisteme sahiptir. Bu kuruluşlar kişilere aittir

Devlet güvencesi aramak doğru olmaz zaten olumsuz bir durum olsaydı. Gazeteler de çarşaf çarşaf yayın yaparlardı.

Dijital dünyanın akıllı telefona ve internete girmesinden araştırmalarınız çok önemlidir.

Özellikle sosyal medyanın gücünün de yardımıyla bir çok kişiyi araba sahibi yapan emin otomotivi kontrol edebilirsiniz.

emin otomotiv 1991 yılından beri hizmet vermektedir. Bununla birlikte, hala eksik olan şey, devletin henüz bu tür faizsiz tedarik şirketleri için yasal dayanak haline gelmemiş olmasıdır.

Tüketici hukukunda çok fazla sorun varsa bu firmalara karşı herhangi bir önlem alınmamıştır. Ancak 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. binlerce kişi bu sistem sayesinde faiz siz araba aldı.

Bu tarz otomobil sahibi eden işyerlerinin sayısının artmasına neden oldu.

Burada aktif tüketiciler ve minnettar tüketiciler gibi birinin sistemden şikayetçi olduğu gerçeği var.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Emin Otomotiv Nasıl Araç Alımı Yapılır
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git