Param Kredim
Yaz Dönemi İçerisinde Para Kazanma Yöntemleri | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > EK İŞ > Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Tarih: 21.05.2020
Güncel: 04.11.2021
evde yemek yapmak ve karşılında para kazanmak

Özellikle bayanların ” Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak ” hallerinden biri değil mi? Konu iyi yemek olduğunda ailenizin gönlünü kazanıyorsunuz? Peki Yemek yaparak para kazanmak hayal ediyor musun? Ben de bir Bayan olarak … Bu makaleyi de yazıyorum. Size tüm “Bildiklerimi” yazacağım (umarım keyifli bir zaman geçirmenizi sağlarım!).

Yemek yapmak, dünyanın en çok paylaşılan tutkularından biri haline geldi. ( televizyon kanaları ve youtube de her yerde ) Kim lezzetli ev yapımı yemekler pişirmeyi sevmez? Ya da restoranınızda veya seyahatinizde yeni tatlar keşfetmenin tadını çıkarmak ister misiniz?

Öyleyse bir an için yemek pişirmenin para kazanabileceğini hayal edin. Sandığınız kadar zor olmadığı konun ilerleyen bölümlerinde detaylı olarak paylaşacağım.

Yemek pişirmek sizin için para kazanmanın ötesinde tutku oluşturuyor mu ? Ayrıca yemek hizmetlerinin herkese göre olmadığını belirtmek isterim. Siz de bilirsiniz ki ham maddesi pirinç olan pilavın bile oldukça çok çeşidi var dır.

Çalıştığım birçok restoranda mutsuz aşçıları gördüm. Bununla birlikte, işini severek yapan ve Örneğin soğuk meze konusunda tanınmış ustalarım da oldu.

yemek yaparak para kazanmak : İş yükü ağırdır ve bir iş kurmak için gereken yatırım ortalama bir kişi için çok yüksektir. Her şeyden önce, lezzet ve sunum tarzınız rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlar.

2021’de evde yemek yaparak maddi gelir elde etmek daha kolay nedeni küçük esnaf iş yapamıyor. Paket servis % 220 oranında fazlalaştı.

Yaptığınız yemekleri nerelerden satışını sağlayabilirsiniz.

Sosyal ağlar ( facebook, tweter. instegram )
Youtbe’ de yemek kanalı açmayı düşündünüz mü ? ( Aile yemek deneyimleri veya yemek tarifleri paylaşmak ) zaten evinizde yemek yapıyorsunuz. Bu nu yatırım gerektirmeden binlerce kişi ile paylaşabilir. Reklam gelirlerinden ek kazanç elde edebilirsiniz.

Yukarıda sizlerle, yemek pişirme tutkunuzu bir gelir kaynağına dönüştürmenin pratik 2 yolunu sunuyorum. Ek gelir veya yiyecek için daha büyük projelere başlamadan bir deneyim kazanmanın yolu olacaktır.

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak , Globalleşen dünya yeni iş imkânlarını da bizlere sunmaktadır. Evde olmak bununla birlikte da para kazanmak isterim.

Evde yiyecek yaparak para kazanmak günümüzde özellikle ev hanımlarının ek gelir. Kazanmalarını, elde eden güzel bir iş kolu olarak ön plana çıkmaktadır.

Bu iş yardımıyla günümüzde hem çalışıp hem de ev işlerini yapmak zorunda olan bayanlara büyük kolaylık sağlarken, sizde bir taraftan kazanç elde edebilirsiniz.

evde nasıl yemek yapılır vebu lezetli yemekler kaç para eder
Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Ev Yemekleri Yapıp Satmak İstiyorum

Ev Yemekleri Yapıp Satmak İstiyorum. yemek yapmayı seviyor ve kendiniz pişiriyorsanız. Mutfak dünyasında tariflerinizin konuşulması ve yapılmasını istemez misiniz ?

Yemek pişirmekten para kazanmanın ilk yolu budur.

İhtiyacınız olan tek şey, size özel Instagram hesabı, fotoğraf çeken bir alet ve fotoğraf düzenleme deneyimi ! ( yaptıkça deneyimiz artar )

dilerseniz Udeym üzerinden eğitim alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Tabii ki, sosyal medyadaki varlığınızdan hemen para kazanamazsınız. Buradaki amaç Instagram hesabınıza düzenli içerik yüklemektir. Deneyimlerinizi haftada birkaç kez de paylaşarak topluluğu büyütmektir.

Sizi takip edenler zamanla artacaktır…

Tavsiyem: uzmanlaşmayı deneyin. Pasta yapmada, Yöresel tatlar gibi niş kelimelerde uzmanlaşın, paylaşımlarda bulunun. müşterileriniz size ulaşacaktır.

Yemeğe olan tutkunuz sayesinde, bir YouTube kanalı bile oluşturabilir. Instagram’da para kazanabilirsiniz !

Ne tür yemekler yapacağınıza karar vererek başlayabilirsiniz. Unlu mamuller yada ev yiyecekleri şeklinde değişik menü seçenekler sunmanız sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Yakın çevrenizdekilere bu mevzuyu duyurabilirsiniz.

Buna ek olarak İnternet vesilesiyle ilanlar vermek, el ilanları yada broşür bastırmak daha oldukça kişiye ulaşmanızı sağlayacak öteki bir başlangıç yöntemidir.

Yemek Yap Fotoğram Çek Para Kazan

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Yemeklerinizde sunuma dikat ediyor musunuz? O zaman neden Fotoğraflarını çekerek para kazanmıyorsunuz. Fotoğraf Çekmeyi de ilginizi çekiyor ve seviyorsanız.

Lezzetli ürünlerinizi şık sunumlar ile önce fotoğraflarını çekip sonrada afiyetle yiyebilirsiniz.

  1. Adobe Stock.
  2. Shutterstock
  3. Depositphotos
  4. Fotolia
  5. Dreamstime
Nasıl yemek fotoğrafçısı olurum?

IStockPhoto veya Shutterstock gibi çoğu web sitesi, bunu sadece birkaç kuruş için yapıyor. Bununla birlikte, komisyon modelinde çalışan ve fotoğrafın fiyatının% 50’sine kadar maliyeti olan Fotolia veya Dreamstime’ı da seçebilirsiniz.

FotoFoud gibi yemek fotoğrafçılığına adanmış daha fazla platform da var. İyi bir portföyünüz varsa, yemek çekmek ve sosyal ağlar sağlamak için restoran sahipleriyle özgürce iletişime geçebilirsiniz.


Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Minik çaplı firmalara istekleri doğrultusunda günlük ev yiyecekleri menüleri oluşturabilirsin yada yoğun iş temposu sebebiyle dışarıda yiyecek zorunda kalanlar veyahut öğrenciler için değişik ev yiyecekleri alternatifleriyle yiyecek yapma zevkinizi ticarete dökebilirsiniz.

Ek olarak son zamanlarda popüler olan babyshower, doğum günü ve çeşitli partiler için de hususi olarak tasarladığınız pasta, kurabiye ve hazırladığınız ufak atıştırmalıklarla güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Ne kadar gelir elde edilir?

Elde edeceğiniz gelir hakkında kati informasyon vermek kolay değildir. Hazırladığınız yiyecek ve unlu mamuller için sizin belirlediğiniz miktarlar çerçevesinde 500 TL ile 2000 TL içinde gelir elde etmeniz mümkündür. Doğal olarak ki bu miktar genel olarak verilmiştir. Daha oldukça yada daha azca kazanmak aldığınız işe göre farklılık izah edebilir.


Eve Yemek İşi Veren Firmalar ve Para Kazanma

Geçim zorluğu çekenler ya da evin bütçesine katkı sağlamak isteyen bayanlar becerileri olan bir mevzuda evde emek harcayarak da ek kazanç sağlayabilirler. Diplomanız yok ya da belirli bir mesleğiniz yok diye sorun çekmeyin kesinlikle elinizden gelen bir beceriniz vardır. Bu becerinizi kullanarak belli bir ücret kazanma imkânınız var.

Ek Gelir Elde eden İşler Nedir?

Evden emek harcayarak para kazandıran birçok ek iş kolu vardır. Davetiye katlayabilirsiniz, örgü yapabilirsiniz, vs. daha birçok değişik seçenek yazabiliriz. Bu tarz şeyleri yapamam fakat yiyecek yapma mevzusunda kendine güvenen bayanlar yada baylar, eve yiyecek işi veren firmalar ile görüşüp bu şekilde kazanç sağlayabilir.

Leziz yiyecek yapmak el becerisi isteyen bir iştir.

Bu şekilde bir maharetiniz var ise birçok şirket evlere bu şekilde siparişler vermektedir.

Bilhassa organizasyon şirketleri ile görüşürseniz onlar hamur harcı işleri, pasta ve kekler bu şekilde siparişleri oldukca vermektedir. Mantıda evlere oldukca verilen bir yiyecek çeşididir. Hangi bölgede ikamet ediyor iseniz o bölgede ki firmalar ile görüşme sağlayın.

İnternetten de arama yapabilirsiniz. Bu firmaları araştırıp taleplere bakın hangisini daha iyi yapabilecekseniz o çeşitlerde yiyecek yapmış olup anlaştığınız firmaya pazarlayabilirsiniz.

Zamanınız fazla ise birkaç şirket ile anlaşıp daha çok ek kazanç imkânına haiz olmanız gerekir. Ne kadar özenli ve leziz yemekler yapmış olursanız zaman içinde daha oldukca sipariş alıp kendinize daha oldukca kazanç sağlayabilirsiniz

Düğünlerde Yemek Yaparak Para Kazanmak  yazımızı okumak isterseniz…

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git