Param Kredim
Web Sitesinden Para Kazanma Yolları Nelerdir | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > EK İŞ > Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç

Tarih: 14.01.2021
Güncel: 28.09.2022
Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç İnternetin gelişmesiyle beraber insanoğlu artık oldukça daha rahat iş bulurken hem de firmalarda ellerinde olan fazla işi evlere dağıtmaktadır. Bunun en belirgin örneklerinden birisi de evde boncuk işi meydana getiren ve yaptıklarını firmalara tedarik eden insanlardır. Bilhassa İstanbul, Ankara, Eskişehir ve İzmir şeklinde illerde sık sık karşınıza çıkacak bu firmalar yardımıyla aylık 1000 TL civarı para kazanmanız mümkündür.

Boncuk işi oldukça iyi getirisi olan ve hem de sizi zorlamayacak bir iştir.

Bu işe günlük ortalama 2-3 saat kadar zaman harcamanız kafi olacaktır. Bu şekilde bir zaman içinde aylık 900 ile 1000 TL içinde para kazanmanız mümkündür.

Bu firmalara ulaşmak için interneti de kullanabilirsiniz. İnternette “evlere boncuk işi veren firmalar” diye yazdığınızda pek çok şirket adı gelecektir.

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç

Evlerde ek iş olarak Evde boncuk dizme işi hem hanımlar hem de öğrenciler için ideal evde iş imkanlarından biridir.

Mühim olan kısım ise size itimat veren bir firmayla çalışmanızdır. Emek verme mantığı oldukça basittir ve sizi yormaz. Evlere boncuk işi Dağıtanlar Şirket size ne istediğini söyler ve belli bir bütçe ayırır. Verilen bütçeyle malzemeleri alırsınız ya da size direk malzemelerin tutarı + emek tutarı olarak ödemesini yapar. Verilen motiflere nazaran sizde işlemelerinizi yapar ve iş bittiğinde teslim yaparsınız.

Boncuk kolye, boncuk bilezik ve yüzük şeklinde takıları sipariş eden birçok şirket vardır. İsterseniz oturduğunuz kent adını de aramalarınıza ilave ederek sizin yaşadığınız yerde boncuk işi sipariş eden firmalara ulaşabilir ve oldukca daha güvenli bir halde tecim yapabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi Nerden Alabilirim

Sosyal medya hesaplarınızdan özellikle facebook  dan bu arama kısmına ” evde boncuk işi veren firmalar ” diye  aratabilirsiniz. Burada dikkat edilecek husus İzmir’de oturuyorsunuz fakat işleri İstanbul’ dan almamaya çalışın mümkünse size yakın bulunduğunuz kent sınırları içinde kalmasına itina gösterin.

İstanbul’ da oturuyorsanız. Eminönü evlere boncuk işi veren birçok   şirket bulabilirsiniz.  Google Map dan  mısır çarsını işaretledim. kapalı çarşının arka kısmında bir çok boncuk satan ve boncuk işlerini dışarda evlere boncuk işleri veren şirket ile karşılaşacaksınız.

Makalemiz Boncuk işi yaparak ek kazanç üzerine yazılmış bir makale olsa da Eminönüne gittiğinizde  evden çalışarak ek kazanç sağlayacağınız bir çok iş bulabilirsiniz.

Eminönün’ de Ek kazanç sağlayan işler nelerdir ?

 • Nikah şekeri düzenleme ve süs eşyalarının montajı
 • Doğum günü süsleri düzenleme ve süs eşyalarının montajı
 • Tesbih dizimi ve tasarımları
 • Kişiye özel bileklik ve standart bileklik montajları

Bunla ilgili olarak ufkunuz daha da açabilmek adına alta şapka üstüne boncuk işleri işleyerek iyi paralar kazanan bir girişimci bayanın haberini seyredebilirsiniz. Evde boncuk işi nereden alabilirim ve toka yaparak iyi mi ek gelir elde edebilirsiniz. Bu link den makalemizi okuyabilirsiniz.

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç elde etmenin yöntemleri nasıl yapılır

Evlere Boncuk Dizme İşi Verenler

Evlere boncuk dizme işi veren firmaları en çok Facebook da firma vardır. Kimseye kefil olamayız bu sebeple firma ismi ve link paylaşamıyorum. Ödeme hususlarında karabatak gibi firmalardan uzak durunuz. Emekleriniz ve hevesiniz boşa gitmesin.  iş almadan önce yapmanız gerekenler konu içinde ayrıntılı olarak farklı bölümlerde açıklanmıştır.

Ancak İstanbul da olan kişiler tahta kale den iş temin edebilirler boncuk işler veya farklı bir çok süs işaretleridir.

Ev boncuğu şirketi Ev boncuğu sağlayan bir şirket Yakınınızdaki bir dükkanda, evde boncuk kullanabilirsiniz. Bazı dükkanlar “ev için boncuklar”, nakış işleri ve tespih işleri gibi işler sunar. Emek mantığı kolaydır ve sizi yormaz.

boncuk işleri yapan kişiler

“Evinizde Boncuk Dizme İşi rahatlıkla yapabilirisiniz.”

— evlere boncuk işi dağıtanlar

Şirket size ne istediğini söyler ve belirli bir bütçe verir. Belirli bir bütçeyle malzeme satın alırsınız

 Bu işlerde mantık şöyle işler;

Belirli bir bütçeyle malzeme satın alırsınız veya doğrudan ( ücretsiz ) malzeme miktarı size verirler. Siz malzemeyi yaparsınız emeğiniz karşılığını iş bitiminde alırsınız.

Verilen örnek desene göre boncuk tasarımı yapabilir. işi bitirdikten sonra paranızı alırsınız siz boncukları gidip almazsınız. Genelde firma evinize getirir. Mahalleye dağıtır ve belli bir zaman sonra bitmiş ürünü alır.

 • Birçok şirket boncuklu kolye
 • boncuklu bileklik
 • yüzük şeklinde takılar sipariş eder.

Evde Boncuk Dizme İşi Zor Mu ?

Evde Boncuk Dizme İşi Her kesin yapabileceği bir iş değildir. Sabır ve el becerisi gerektirir. Bayanların kendilerini özel hissetmek için çok uzun yıllardır. Takı kullanmaktadır. Sadece, mücevher yapımının 3,000-5,000 yıl öncesine kadar Eski Mısır’da kullanıldığıdır.

 Amerika’da üniversite öğrencisi olarak giden arkadaşım. Boncuk ile yapılan takıların çok sattığını belirtmişti. Dünya genelinde birçok şey teknolojinin gelişmesi ile deyişse de, kullanılan aksesuarların çeşitliliği ve anlamları aynıdır.

Yaptığınız boncuk dizme işi elinizde bir örnek var ise çok daha kolay üretilir. Bazı taşlar çok pahalıdır. Kişiye özel üretilen tasarımlar. Takı ve mücevherat firmalar kendi hikayelerini tasarımlarına aktarmakta ve kişide ayrıcalık oluşturmaktadır.

Eminönü Evlere Bocuk İşi Veren Firmalar

Telefon ile ”Eminönü evlere bocuk içi veren firmalar” aramak yerine, kendiniz direk firmalar ile görüşün

 1. Evinizde bocuk işi yapmadan önce işveren ile konuşun.
 2. Eminönü’ e Mısır çarşına çok yakın bir noktada yer alır.
 3. Birden fazla firma ile görüşün
 4. Görüştüğünüz firmaların kartvizitlerini alın ve üzerlerine not alın
 5. Ödeme koşullarını malzemeleri evinize almada önce belirleyin
 6. Termin sürelerini konuşun, sizi sıkıştıracaklardır. Bir adet numunenin benzerini yapın ve saat bazında çarparak kaç adet çıkarabileceğini hesaplayın.
 7. Yapılacak ürün için gerekli malzemeler çok ise Kendilerinin evinize bırakması için destek isteyin.

İlk takı deneyiminiz kendinize veya arkadaşlarınıza dönük yaptınız. Uygun boncukları tercih ettiniz ve kendinize bitirmek için bir süre belirlemediniz. Şimdi boncuk işlerinden para kazanmak istiyorsanız.

Bazı el işi için gerekli aletlere ve hızlı üretim yapmaya ihtiyacınız var. Çevrenizde bir çok bayan sizin gibi heves edecektir. Fakat bu süreçte % 70 oranında kişi hevesi bittiğinden işi bırakacaktır.

Güzel Takı Yapmanın Püf Noktaları

Öncelikle eğitim almanız gerekiyor. Özel yeteneklerini olanları konunun dışında tutuyorum. Ücretsiz ve resmi makamlar tarafından verilen eğitim programlarına katılmanızı öneririm.

İsmek Ücretsiz Takı yapım Teknikleri Olmanızı tavsiye ederim. Eğitmenlerin modern takı sanatlarında harika başarıları vardır. öğrencilerin eğitim sonunda kendilerine güvenleri son derece olumludur. İstanbul’da yaşayan kişilerin bu fırsatı kaçırmamalıdır.

Küresel bazlı dergilerin temin ediniz. Ufkunuz açılacak, kendinize çok güveniyorsanız. farklı internet sitelerinde takılarını satabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında basit gibi görülse de global bazda ürettiğiniz ürün başarılı ise çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Google den Aratmanız gereken kelimeler alt da belirtilmiştir.

 • eBay.
 • ArtFire.
 • Bonanza.
 • Zibbet
 • Etsy.

Satış ve eğitim konusunda bilgi içeren yazımızın kafanızdaki soru işaretlerinin azaldığını düşünüyorum.

 İsmek haricinde bulunduğunuz ilde de ücretsiz bayanları ekonomiye kazandırmak için bir çok proje vardır. Yapmanız gereken bulunduğunuz ilçedeki belediye görevlilerini aramanız ve Takı üzerine bir eğitim var mı? diye sormanızdır.

Boncuk İşi Dizme ve Ek Gelir

Boncuk İşi bir çok alanda kullanılır. Dünya genelinde boncuklu işlemeli kazaklar, örme kumaşlar ve hırkalar, seri üretim tekstil firmaları için en can sıkıcı iş modellerinden biridir

Seri üretim tekstil makinaları boncuk dizme işlerini otomatik yapamaz, el emeği gerekir. Makine hizalaması malzeme üzerine tasarlanması tamamen el emeğidir. Özellikle gelinlikler üzerine dikilen parlak taşlı takılar zor bir işçilik gerektirir. Boncuk el sanatları gerektirir kesinlikle küçümsenmemelidir.

Tekstil firmaları dışarıya fason vermek zorunda kalırlar. Boncuk işi Evde kolaylıkla çalışabilirsiniz.

iğneyle boncuk işi tekstil firmaları dışarıdan destek alır. kısa sürede kazak veya hırkaya takılması gereken inci çalışmasını tamamladılar

Evde boncuk işi Nasıl Yapılır

Geçinmek o kadar zorlaştı ki aklımıza gelen ilk soruların başında Boncuk işi kaç para dır? yapılan işin zorluğu ve adet sayısına göre ücret belirlenir. işin üzerinde çalışma zamanına göre fiyatı belirlenir. Bazen aracı firmalar sizin acemi olduğunu farz ederek değerinden çok aza işi yaptırmak ister. Önce deneyin

Evde boncuk işi yaparak, ayda ortalama 1.200 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Boncuklu kitaplar dünya genelinde bir çok yayın evinin kullandığı çocuk kitapları vardır. Türkiye’ de çok az görülen bu farklılaştırma yönteminin ileri yıllarda sıklıkla kullanılacağını tahmin ediyorum.

Hapishane işi Boncuk yaparak geçimini sağlayan kişilerin olduğunu hatırlatmak isterim.

Boncuk işi nereden alınır ? Bulunduğunuz mahalledeki gelinlikçiler ve tekstil atölyelerine gidin ve evde fason bocuk işi var mı sorunuz. Özellikle İstanbul’un çeşitli yerlerinde irili ufaklı bir çok tekstil firması var. Google map yararlanarak işleri kolaylaştıra bilirsiniz. Google map arama butonun tekstil firmaları derseniz karşınıza bir çok firma çıkacaktır.

Boncuk işi eliniz alıştıktan sonra çok basit bir iş modelidir. Tekstil firmaları işlemeli desenli kazaklar üretir, sizlere yün kazaklar temin edilir. Kazak ve hırkaların sol veya sağ sandıklarında, ürünü üreten firmaya ait işlemeli logolar veya farklı semboller bulunmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey, şirketin size sağlayacağı boncukları veya payetleri bu sembollerde pim veya kancalarla hizalamaktır.

Önce iğnenin arkasına siyah bir tel bağlayın ve arka bölgeye bağlayın.

Ardından nakış yapılacak logonun içinden iğneyi geçirebilirsiniz. Boncuku iğnenin ucuna yerleştirin, iğneyi işaretten geçirin ve ardından kopyayı içeri çekin. Topuk logo tarafından kaplanana kadar aynı işlemleri düzenli olarak yapmaya devam edeceksiniz.

Bu şekilde tüm kazak ve kazakları boncuk veya payet ile sarıyor ve paketleme işini tamamlıyorsunuz. Firma çalışanları size detaylı bir şekilde gösterecek ve boncuk yapımı için kazak ve hırka örnekleri kullanmayı öğretecek. Her türlü sorunuz için yardım ve bilgi için şirket yöneticisini arayabilirsiniz.

Evde Takı İşi Veren Firmalar

Evde takı işi veren firmalar ben de size faydalı olmak adına araştırmalar yapıyorum. Facebook dan faydalanarak araştırmalarımı derinleştirdiğimde İş talebinde bulunan kişilere geri dönüş yapılmadığını görüyoruz.

Evde takı işi yaparak, kendi Ürettiğinizi online olarak satmayı deneyiniz. Yaptığınız şık tasarımları bir çok internet sitesinde satabilirsiniz.

Örnek siteler:

eBay, ArtFire, Bonanza, Zibbet, Etsy

Evde takı işi nasıl yapılır? Öncelikle model araştırması yapmanız gerekir. Pinteres sitesinden ” Boncuk Modelleri” diye araştırmanız yeterli olacaktır.

Evde takı işi yaptıran firmalar İstanbul, Ankara, Eskişehir ve İzmir illerinde iş imkanı sunmaktadır.

Aylık ek gelir olarak 1.200 TL kazanmak mümkün. Boncuk işi, sizi zorlamayacak ve ek kazanç sağlamanız mümkündür.

Bu sayede zamanla 800-1.200 lira maaşla para kazanabilirsiniz. evde takı yap oturduğun yerden kazan

Evde ekstra iş olarak evde boncuk işi yapmak hem kadınlara hem de öğrencilere uygun ev işlerinden biridir. Önemli olan, size güven verebilecek bir şirketle çalışıyor olmanızdır. Emek mantığı kolaydır ve sizi yormaz..

Belirli bir bütçeyle malzemeler satın alırsınız veya size doğrudan malzeme miktarı + ter miktarı ile ödeme yaparlar. Verilen desene göre nakış yapabilir ve işi bitirdikten sonra gönderebilirsiniz. Birçok şirket boncuklu kolye, boncuklu bileklik ve yüzük şeklinde takılar sipariş eder.

Gerekirse aramaya yaşadığınız şehrin adını ekleyebilir. ve ikamet ettiğiniz yerde boncuk işi siparişi veren firmaları kapsayabilir. Böylece işlemlerin daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Büyük çarşının ilerleyen aşamalarında çok sayıda boncuk satan ve dış evler için boncuk süslemelerini işleyen bir firma ile karşılaşacaksınız.

Yazımız boncuk yaparak geliri artırmakla ilgili olsa da yine de bir çok iş bulabilir. Eminönü’nde aslında evden daha çok gelir elde edebilirsiniz. Eminönün’de ek gelir getiren iş nedir?

Bununla ilgili olarak şapkasına boncuk işleyerek para kazanan ve böylece ufkunu genişleten girişimci bir kadının haberini izleyebilirsiniz..

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç
Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Kazanç Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Pinar cilingir dedi ki:

  Evde paket işi istiyorum evde paketleme 0532 705 55 pınar Arayin buyukcekmece

  1. Param Kredim dedi ki:

   Pınar Hanım,

   evde ek iş olarak boncuk işi yapmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken google map dan bulunduğunuz çevrede bu tarz işleri yapan yerleri bulmanızdır.

   https://www.google.com.tr/maps/search/boncuk+i%C5%9Fi/@41.0207219,28.8451469,13z/data=!3m1!4b1

   Ben size yardım olsun diye bir araştırma yaptım ve yukarıda ki konumda paylaştım.

   Yazımda da bahsettiğim üzere sizin gidip önce şartları konuşmanız sonrasında işe başlamanızı tavsiye ederiyorum.

   1. Halil dedi ki:

    Bende Trabzonda böyle bir yer varmı ? Güvenli önerebileceginiz annem için arıyorum

    1. Param Kredim dedi ki:

     Halil Bey,

     Ufak bir araştırma yaptım.

     https://www.google.com/maps/search/boncuk+ve+tak%C4%B1/@41.0066888,39.7259997,17.5z

     bu firmalar boncuk ve takı gibi işleri yapmaktalar. Bence gidip konuşun Size numune iş vereceklerdir ve el becerinize göre boncuk ve takı işini denemiş olursunuz.

     İyi Günler

 2. Pınar dedi ki:

  Merhaba mardin Artuklu da oturuyorum burada boncuk işi yada paketleme işi var mıdır acaba civar ilçeler de olabilir

Sayfa başına git