Param Kredim
Kredi Başvurusu Yapmak Kredi Puanı Düşürür Mü | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > KREDİ HABERLERİ > Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri kurye Firmaları

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri kurye Firmaları

Tarih: 11.11.2021
Güncel: 16.10.2023
kurye kredi kartı dağıtım firmaları

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri kurye firmalarıdır. Kredi kartı veya banka kartı gibi taleplerinizi size güvenli bir şekilde ulaştırırlar. kart talebiniz oluşturduktan sonra 15 gün içerisinde kurye ile size teslim edilecektir. Kredi kartı hangi kurye ile gelir? Kurye şirketleri olarak da bilinen kredi kartı dağıtım şirketleri, bankalarla anlaşmalı şirketlerin distribütörleridir.

Bankanız kredi kartları ve diğer ürünleri sizlere ulaştırmak için bir bankanız ile anlaşmaya varmıştır. Bu anlaşma sonucunda, başvurduğunuz kredi kartı bu şirketler tarafından dağıtım için sizin belirlediniz adrese teslim edilir.

Normal şartlarda banka tarafından müşteriye sağlanan teslim süresi 2 haftadır.. Ancak baz gecikmeler yaşanabiliryor. Kredi kartı size ulaşmadıysa yapmanız gereken öncelikle sistemde kayıtlı e-posta adresinizi kontrol ediniz. sonrasında müşteri temsilcisinden öğrendiğiniz ilgili kargo şirketini arayarak kredi kartınızın durumunu kontrol edebilirsiniz.

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri

Bankalar kredi kartıyla uygulanan teslimatlarda normal kargo şirketleri ile iştirak yapmazlar, daha güvenilir sistemlere sahip kargo şirketleri ile çalışmayı uygun görürler.

Normal kargo şirketlerinde ürünü kapınıza kadar teslim edememek, paketi yitirmek yahut açmak gibi tehlikeler varken, bankaların çalıştığı kurye firmaları ile herhangi bir risk yoktur.

Kredi kartı müracaatı onaylandıktan sonra bankalar kredi kartının çıktısını alabilmek için lüzumlu işlemlere başlar ve kart hazır olduğunda kredi kartı dağıtım şirketi vasıtasıyla kart sahibine teslim edilir.

Bankalar bir den çok kurye firması ile anlaşabilir. Siz kredi kartınızın son durumunu öğrenmek için bankanızın müşteri temsicisinden kuryenin iletişim numarasını öğrenebilirsiniz.

kredi kartım hangi kurye firması ile gelir

Kredi Kartı Dagıtım Kuryeleri

Bankaların kartlarının dağıtımını üstlenen kurye şirketleri vardır.

Bankalar talepleriniz üzerine Kredi kartı veya banka kartlarını sizin belirlediğinizi adrese gönderir. kredi kartı dağıtan kuryelerin belirlediğiniz söylediğiniz adrese gönderir.

evde yoksunuz ama sizin yerinize kredi kartınızı teslim alacak kişiyi söylerseniz Kurye, kredi kartınızı bu kişiye teslim etmekten sorumludur.

Kredi kartının bu kişiye, karta zarar vermeden güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlamak kredi kartını gönderen kişinin sorumluluğundadır.

Şirketimizden kredi kartınızın teslim tarihi ile ilgili bir SMS almadıysanız veya kredi kartınız belirtilen tarihte teslim edilmediyse, müşteri temsilcisi arayabilir. size kredi kartınızı ulaştıracak kurye ile iletişime geçmenizi sağlar.

kredi kartı belirlediğiniz adrese geldiği gün evde değilseniz kurye kredi kartınızı şubeye getirecektir, bu durumda kurye servisini arayarak kartınızın hangi şubeye teslim ettiğini öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri kurye Firmaları

Bankalar, kredi kartı gibi ürünlerin teslimatı için şirketlerle anlaşmalar yapar. Karşılıklı Yapılan anlaşma doğrultusunda talep etiğiniz kredi kartı ve banka kartı kurye firması tarafından tarafınıza teslim edilir.

Genel olarak, bankaların müşterilere sağladığı teslimat süresi 15 gündür.

Bazı olumsuzluklar ve gecikmeler, bankanın sözleşmeli olduğu kargo şirketi hakkında bilgi edinmemize neden olabilir. Kartların teslimat süreleri kısaltılabilir veya uzatılabilir.

İdari gecikmeler nedeniyle başvuru süreci beklenenden daha uzun sürdüğünde, sizi derhal bilgilendireceğiz. Kartınız belirtilen süre içinde teslim edilmezse, lütfen kredi kart dağıtım firması ile iletişime geçiniz…

kurye dağıtım firmaları gecikmeleri önlemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Yeni bir kredi kartı almamızın nedenleri daha sonra ayrıntılı olarak tartışılacaktır. Yeni bir kredi kartı almanız gerektiği gerçeği, iki ana kategoriye ayrılabilecek bir dizi soruna dayanmaktadır.

Mevcut kredi kartınıza başvurduğunuzda, kredi kartınızı nasıl ve nereden almak istediğinizi zaten size bildirilir..

İlk kez kredi kartı başvurusunda bulunuyorsanız, kartınızın teslim edileceği yer ve kişiyi belirtmeniz gerekecektir. Size kurye ile teslim edilecektir.

Kredi Kartı Borcumu Ödedim Ne Zaman Açılır ↗

kredii kartı hakkında genel bilgiler

Kredi Kartı Olmadan Alışveriş Yapılır mı ↗

Alışveriş yaparken gerekli olan kredi kartı bilgileri

Kredi Kartı Şirketleri ve Haberleşme Verileri

Kuryenet, kredi kartı başvurusu yaptığınız bankanın anlaşmalı nakliye şirketlerinden biridir.

Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartı dağıtım şirketidir. Kuryenet, 81 ilde yaygın dağıtım ağı, aldığı güvenlik önlemleri ve testlimat süresinin azlığı ile bankanın en bilinen kurye nakliye şirketidir.

Kredi kartınızın teslim edilip edilmediğini, ne zaman teslim edildiğini veya hangi şubede olduğunu öğrenmek için info@kuryenet.com.tr adresine mail atarak kargo şirketine gönderip 444 93 93 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Malları Kuryenet web sitesinde takip etmeyi seçebilirsiniz. Takip seçeneklerinden ürün durum bilgilerini almak için takip numarasını kullanabilirsiniz. Kredi kartınızın teslimat durumunu öğrenmek için bir irsaliye numarasına bile ihtiyacınız var. İrsaliye numarasını bilmiyorsanız e-postadaki irsaliye numarasını bilmiyorum yazımıza bakınız.

Akbank Kredi kartı dağıtımı

Kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonra Akbank, kart basımını ve kullanıcılara transferini hızlandırır. Normalde kredi kartı teslimatı, kredi kartı onay mesajı cep telefonuna ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

Akbank kredi kartımı ne zaman elinize ulaşacağını, e-postanızdan, veya Akbank’ın müşteri temsilcisi arayarak ” kredi kartı ” son durumunu öğrenmenizde mümküdür.

Akbank, Kuryenet ve Aktif Kurye gibi kredi kartı veren kuruluşlarla anlaşmalar yapmıştır. E-posta hizmetleri için 444 93 93 numaralı davet merkezini, geçerli e-posta hizmetleri için 0850 333 0 327 numaralı telefonu arayarak hakkınızdaki indirme bilgilerini alabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi kartı dağıtımı

Kurye hizmetleri ile işbirliği yapan bir diğer banka ise normal kredi ve banka kartları göndermektir.

Kartınız ile ilgili bilgileri bankanın PTT şubesinden temin edebilir veya gerekirse 0212 444 93 93 ve 0850 222 93 93 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Postanenin yetkili görevliden ulaşabilirsiniz.

denizbank kredi kartı

DenizBank Kredi kartı dağıtımı

Denizbank’a yapacağınız kredi kartı başvurunuz 15 gün içerisinde tarafınıza postalanacaktır. Kredi kartınızın durumunu Denizbank müşteri hizmetleri ve kurye şirketinin davet merkezinden kontrol edebilirsiniz.

Bir posta şirketi olarak tanımlanan Kuryenet, 460 acentesi ile Türkiye’deki sayılı şirketlerden biridir. Geçmişten günümüze bireylere ve iş süreçlerine destek vererek satış alanına yenilik getirmeyi ve sürekli gelişmeyi başarmış markalardan biridir.

Randevu, kimlik veya imza gibi posta alanındaki yeniliklerle Kuryenet, her zaman insanların ihtiyaçlarını en son yöntemlerle karşılayan, en doğru süreçleri ve posta hizmetlerini en doğru zamanda sunan bir marka olmuştur. Narpost markası ile birleşen Kuryenet, posta hizmetlerini ve teslimat süreçlerini en iyi şekilde yürütmektedir.

Kredi Kartı Dagıtım Kuryeleri İletişim Numarası

Bankaların anlaşmalı olduğu kredi kartı dağıtım şirketleri standart değildir. Anlaşma kurallarına göre kurye firmasını banka değiştirebilir. kredi kartı ve banka kartının dağıtılması için Bankaların anlaşma yaptığı şirketler genellikle kuryelerdir.

Takip Postası kurye banka kartı

Bankalar tarafından sıklıkla tercih edilen kurye firması kendisini bir kurye firması olarak tanıtmaktadır. Hemen hemen tüm bankalar teslimatlarını kurye hizmeti aracılığıyla yapmaktadır. Kurye şirketine bekleyen bir kredi veya banka kartı teslimatınız varsa, bunu web sitesinde talep edebilirsiniz. Elbette, bu talep sürecini tamamlamak için kargo takip koduna ihtiyacınız olacak.

Hangi kurye şirketleri bankalarla anlaşmalı?

Bankaları bir bütün olarak ele alan Kuryenet, şirketle olan tüm satış işlemlerini yürütmektedir. Kredi ve banka kartlarını kurye ile teslim eden bankalar, kargo şirketi ile teslimatı kabul etti. Müşteri memnuniyeti açısından çok iyi olmasa da hızlı teslimat konusunda iyi olduklarını söyleyebiliriz. Bankalar sözleşmeli teslimatlar yaptıkları için bu firmaları da tercih etmek gerekiyor.

kredi kartı getiren kuryeler Kişi başı teslimat, sözleşmeli teslimat ve imzalı teslimat gibi hizmetler sunar. Kuryenet firması bankaların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Kredi kartı ve iletişim bilgileri ile kuryeler

Kredi kartı veren kuryelerle nasıl iletişime geçeceğinizi merak ediyorsanız, kargoyu takip etmeniz gerekiyor. Posta yüklemesini takip etmek için Kuryenet web sitesini ve Kuryenet müşteri hizmetleri numarasını da kullanmalısınız. Yapı Kredi ile anlaşmalı ve telefon numarası Yapı Kredi Bankası olan

mail mesajlaşma şirketi bir kurye şirketidir. Bankaya yapmış olduğunuz kredi veya banka kartı taleplerinin havale takibi de yine aynı firma tarafından yapılmaktadır. Kartınızı taşıyıcıya teslim ettiğiniz anda banka size takip kodunu gönderecektir.

vakıfbak kredi kartı dağıtım kuryesi

Kamu bankalarımızdan Vakıf Bank bile kredi kartı dağıtmak için kurye şirketleri kullanıyor. Postanede bekleyen kredi kartınız varsa 0850 222 93 93 PTT santralden kredi kartı takip numarası ile SMS ile bilgi alabilirsiniz.

Takip ve raporlama sistemini yürüten Kuryenet Postanesi’nin irtibat telefon numarası, Türkiye’nin denizcilik sektöründeki yeniliklerden günlük olarak haberdar olmasını sağlıyor. 2012-2013 yıllarında akıllı otomasyona geçen ve sevkiyat öncesi süreçlerde otomasyon uygulayan Kuryenet, bu alanda da ilk adımı attı. Ayrıca istediğiniz zaman 444 93 93 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezi olarak kayıt olabilirsiniz.

Kuryenet, sözünü tutmak isteyen ve aynı zamanda müşterilerinden gelen tüm yazışmaların anında iletilmesini sağlayan çalışanların yanında aktif olarak yer almaktadır.

Tüm bu sorunların olması durumunda aşağıdaki link üzerinden doğrudan şikayet dosyanızı bırakıp kuryenet Çağrı Merkezi şikayet hattını arayarak sizinle iletişime geçmek için talebinizi bildirebilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartı dağıtım kuryesi

QNB Finansbank, kurye şirketlerini kredi kartı dağıtım şirketleri olarak tanımlamaktadır. Diğer bankalar gibi QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurmakta zorlanıyorsanız, ekspres web sitesinde de uygun bir sorgulama yapabilirsiniz.


garanti bankası kredi kartı kurye net

444 93 93‘ü arayarak kargo şirketinin çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve garantili mail takip numaranızı öğrenebilirsiniz.”

— Garanti Kredi Dağıtım

Garanti BBVA kredi kartı dağıtım kuryesi

Garanti BBVA Kredi kartı dağıtım şirketi olarak 0212 444 93 93 veya 0850 222 93 93 numaralı telefonları aranabilir.

Kredi kartınızı postaneden takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası, taleb ettiğiniz kredi kartını size kurye vasıtası ile gönderecektir. Bu noktada banka ile işbirliği yapan kargo firması ile iletişime geçerek kartınızın nerede olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Garantili Bankası, Kuryenet adlı bir şirketle işbirliği yapıyor. Şirketin internet sitesindeki “Takip et” butonuna tıklayarak postanenin yerini öğrenebilirsiniz.

Garanti e-posta takip sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz. Müşteriler ve operatörler arasında birçok sorun olduğunu fark ettik. Reddet Hemen hemen tüm tüketiciler, özellikle teslimat sorunları olmak üzere operatörlerden şikayetçi. Kart doğru adrese ulaşmasa bile “alıcıya ulaşılamıyor” veya “alıcı belirtilen adreste değil” gibi nedenlerle banka kartı teslim edilememektedir.

Kredi kartınızı yakınınızdaki Garanti bankasına aktarmalarını isteyin. Kredi kartı başvurusu yaparken bunu yaparsanız, gelecekte bununla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kartınız banka şubesine teslim edildiğinde size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kredi kartım başkasına devredilecek mi? Kredi kartı başvuru sahibi dışında hiç kimseye verilemez. Kart sahibi, verilen kurye hizmet adresinde bulunamazsa, kart başkasına teslim edilmez ve kurye hizmeti departmanına iade edilmez.

kuryeye teslim edilen kredi kartı kaç günde gelir

Kredi kartı başvurusu yapan kişilere banka müşterilerine kurye firmaları aracılığı ileulaştırır. Tüm müşteriler kredi kartı ile alışverişe başlamadan önce bankaya başvururlar. Başvuru yapıldıktan sonra banka kredi kartını onaylar ve ilgili kurye firmasına teslim eder.

Bankanın kuryeye verilen kart ne zaman gelir 15 gün içerisinde sahibine teslim etmektedir. Kredi kartının nerede olduğunu öğrenmek için öncelikle kargo şirketinin kiminle anlaştığını bilmelisiniz. Bu konuda bir kurye firması ile işbirliği yapıyorsanız www.kuryenet.com kargo sorgulama bölümünden kargo sorgulama işlemini sizin adınıza gerçekleştirebilirsiniz.

banka kartı dağıtan kuryeler 15 gün içerisinde evinize teslim edilecektir. Bu süre içerisinde kredi kartınız veya banka kartınız size ulaşmadıysa iletişim geçebilirsiniz.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri kurye Firmaları
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git