Param Kredim

Kullanım Koşulları

paramkredim.com sitesini kullanmaya başladığınızda, aşağıda Belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayın.

paramkredim.com sitesindeki kullanım koşulları zaman zaman güncellenebileceği için, siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bu güncellenmiş koşulları da kabul etmiş olursunuz. Eğer bu güncellemeleri kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayın.

paramkredim.com

paramkredim.com sitesinde yorum yaparken, kimsenin hakkına tecavüz etmeden, ahlaki kurallara uygun olarak, kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde, müstehcen, küfürlü, kırıcı bir dil kullanmayarak sohbet edilmesi esastır.

paramkredim.com sitesine girerek, içeriklerin haber verilmeksizin, herhangi bir sebeple güncellenebileceğini, sınır koyulabileceğini veya silinebileceğini kabul etmiş oluyorsunuz.

paramkredim.com sitesine girerek, sitede bulunan yazı, yorum ve bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığını, burada yer alan yorumların, yorum yazan kişilerin kendi görüşleri olduğunu, bu yorumlara dayanarak yatırım yapmamanız gerektiğini kabul etmiş oluyorsunuz.

paramkredim.com sitesine girerek, sitedeki yazılarda, bilgilerde ve yorumlarda, eksik bilgi ve hatalar neticesinde uğrayacağınız maddi ve manevi zararlardan paramkredim.com‘un kesinlikle sorumlu tutulmayacağını kabul etmiş oluyorsunuz. Kullanım Koşulları bu sebeple dikkat edilmelidir.

paramkredim.com sitesi, yaşayacağınız gelir, kar, veri, iş, itibar kaybı ile konu ne olursa olsun her türlü tazminat ve cezalardan sorumlu değildir.

paramkredim.com sitesi, reklam, banner ve link yoluyla yönlendirip tanıtımını yaptığı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

paramkredim.com sitesindeki yazılar, kendi yazarlarımız tarafından yazılmış veya beğenilen bir yazı olarak paylaşılmış olabilir. Bu yazıların size ait olduğunu, sizden izin alınmadan yayınlandığını düşünüyorsanız, lütfen iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçiniz. Yapacağımız incelemeler sonrasında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Uyar ve Kaldır şeklinde gerekli olan düzenlemeler yapılacaktır.

Bu koşullarla ilgili soru ve görüşlerinizi lütfen İletişim sayfamızdan veya bilgi@paramkredim.com adresine bize ulaştırınız.

Kullanım Koşulları Güncelleme: 03 Mayıs 2019

Sayfa başına git