Param Kredim

Paylaşım Şartları

Paylaşım Şartları paramkredim.com sitesindeki yazı, fotoğraf, içerikleri paylaşmak isteyen kullanıcılar, içeriğin sadece bir kısmını alıp kullanabilirler. Alıntı yapılan içeriğe link vermek zorunludur. İçeriklerin tamamı kopyalanamaz.

paramkredim.com sitesindeki içerikler, değiştirilemez, üzerinde oynama yapılamaz, yeni bir makale, yazı ve içerik şeklinde yayınlanamaz. Bu kurallara uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Uyar ve Kaldır şeklinde gerekli olan uyarı yapılacak, yapılan uyarılara uymayanlar hakkında yasal işlem süreci başlayacaktır.

Lütfen sitemizi kullanmadan önce bu ‘Kullanım Koşullarını’ dikkatlice okuyunuz.
Bu alışveriş sitesini ve mağazayı kullanan müşteriler aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılır.
Sitemizin web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar paramkredim.com mülkiyettir. Sitedeki Hizmetleri kullanmak ve kullanmaya devam etmekle işletilmektedir. Siz (“Kullanıcı”) Site tarafından sağlanan Hizmetlerden herhangi birini kullanırken, aşağıdaki koşullar geçerlidir. Bağlı olduğunuz kanunlar kapsamında bir sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve yasal yeteneğine sahip olduğunuz ve en az 18 yaşında olduğunuz, bu sözleşmeyi okuyup anladığınız ve şunları kabul ettiğinizi kabul ediyorsunuz: sözleşmede belirtilen hüküm ve koşullara tabidir.

İşbu Sözleşme, taraflara sözleşme sitesinin hak ve yükümlülüklerini yükler ve tarafların, bu Sözleşmenin kabulü üzerine belirtilen hak ve yükümlülükleri, bu Sözleşmenin gerektirdiği koşullar dahilinde zamanında, eksiksiz, doğru ve zamanında yerine getireceğini beyan eder. .

Paylaşım Şartları

1. Sorumluluk
a. Firma her zaman fiyatı ve sunduğu ürün ve hizmetleri değiştirme hakkını saklı tutar.
b. Firma, üyelerin sözleşme gereği hizmetten teknik engeller dışında faydalanacağını kabul ve taahhüt eder.
c. Siteyi kullanımınızda tersine mühendislik yapmayacağınızı veya kaynak kodunu bulmak veya elde etmek için başka herhangi bir işlem yapmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz. Aksi takdirde üçüncü şahısların neden olduğu zararlardan siz sorumlu olacaksınız ve hukuki ve cezai işlem yapılacaktır. Alınacak.
d. Kullanıcılar, sitede, sitenin herhangi bir yerinde veya iletişimde faaliyetlerinde genel ahlaka aykırıdır ve üçüncü şahısların haklarını ihlal eden kanunlar yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, müstehcen ve zarar vericidir. Kişisel hakları, telif hakkı ihlallerini veya yasadışı faaliyetleri teşvik eden içerik oluşturmayacağınızı veya paylaşmayacağınızı kabul edersiniz. Aksi takdirde oluşabilecek her türlü zarardan tamamen siz sorumlu olacaksınız, bu durumda ‘Site’ yetkilisi bu tür hesapları askıya alma, feshetme ve yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar. Bu nedenle, faaliyetiniz veya kullanıcı hesabınızla bağlantılı olarak kanun uygulayıcı makamlardan bilgi taleplerini paylaşma hakkını saklı tutuyoruz.
e. Site üyeleri birbirleriyle veya üçüncü şahıslarla olan ilişkilerinden sorumludur.

2. Fikri Mülkiyet

2.1. Bu sitenin unvanları, ticari isimleri, ticari markaları, patentleri, logoları, tasarımları, bilgileri ve yöntemleri gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleticisi ve sahibi firma veya ilgili taraflara ait olup ulusal ve uluslararası hukuk ile korunmaktadır. . Bu siteyi ziyaret etmek veya bu sitenin hizmetlerini kullanmak size bu tür fikri mülkiyet hakları için herhangi bir hak vermez.
2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, postalanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve / veya aktarılamaz. Sitenin tamamı veya bir kısmı başka sitelerde izinsiz olarak kullanılamaz.

3. Gizli bilgiler
3.1. Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri üçüncü şahıslara açıklamaz. Bu kişisel bilgiler, bir kişinin adı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi vb. Gibi sizi tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içerir. Sadece “gizli bilgi” olarak adlandırılır.

3.2. Kullanıcılar sadece promosyonları, reklamları, kampanyaları, promosyonları, duyuruları vb. Kullanabilir. Sitenin sahibi olan firmanın iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştiraki veya bağlı olduğu grup şirketleri ile paylaşmayı kabul ve beyan ederim. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılmaktadır. . Bu kişisel bilgiler, firma içi müşteri profillerini belirlemek, müşteri profillerine uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiki çalışmalar yapmak için kullanılabilir.

3.3. Gizli bilgiler, ancak resmi makamlarca bilgi talep edilmesi ve yürürlükteki emredici kanun hükümleri gereğince resmi makamlara açıklanması gerekmesi halinde resmi makamlara açıklanabilir. Paylaşım Şartları

4. Garanti Olmaması: Bu sözleşmenin koşulları, geçerli yasaların izin verdiği azami ölçüde geçerlidir. Şirket tarafından sağlanan hizmetler “olduğu gibi” ve “olduğu gibi” sağlanır ve ayrıca zımni garantiler ve satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk gibi zımni garantiler dahil olmak üzere tüm zımni garantilerle birlikte sağlanır. Herhangi bir garanti yoktur. , Mahkeme veya diğerleri.

5. Kayıt ve Güvenlik
Kullanıcılar doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgileri sağlamalıdır. Aksi takdirde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve hesabınız size bildirilmeden kapatılabilecektir.
Kullanıcılar, Site ve üçüncü şahıs sitelerindeki şifrelerinin ve hesaplarının güvenliğinden sorumludur. Aksi halde veri kaybı ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden firma sorumlu olmayacaktır.

Paylaşım Şartları dikkat edilecek hususlar

6. Mücbir sebep

Tarafların kontrolü altında değildir. Doğal afetler, yangınlar, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, isyanlar, kitle hareketleri, seferberlik bildirimleri, grevler, kapanmalar ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintileri (bundan böyle “mücbir sebep” olarak anılacaktır). Yükümlülükler yanlış olursa, taraflardan hiçbiri bunlardan sorumlu olmayacak ve tarafların bu Sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükleri bu süre içinde askıya alınacaktır.

7. Tam Sözleşme ve Uygulanabilirlik

Bu Sözleşmenin şartlarından biri kısmen veya tamamen geçersiz olsa bile Sözleşmenin geri kalanı yürürlükte kalacaktır.

8. Sözleşme değişikliği

Firma, sitede sunulan hizmetin tamamını veya bir kısmını ve işbu sözleşmenin şartlarını dilediği zaman değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandıkları tarihten itibaren yürürlüğe girer. Değişikliklere uymak kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcılar, sunulan hizmetlerin avantajlarından yararlanmaya devam ederken bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

9. Bildirim
Bu Sözleşme ile ilgili olarak taraflara gönderilen tüm bildirimler, Şirketin bilinen e-posta adresi ve Kullanıcının Üyelik Formunda belirtilen e-posta adresi aracılığıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üyelik kaydı sırasında belirttiği adresin geçerli bir tebligat adresi olduğunu, değiştirilirse 5 gün içinde diğer tarafa yazılı olarak bildirileceğini kabul eder. Aksi takdirde bu adrese yapılacak bildirim geçerli sayılır.

10. Kanıt Anlaşması Paylaşım Şartları
İşbu Sözleşme ile ilgili herhangi bir işlemle ilgili olarak taraflar arasında çıkabilecek tüm ihtilaflarda tarafların defter, kayıt ve belgeleri, bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 Sayılı Medeni Usul Kanunu ve Kullanıcılara göre delil olarak kabul edilir. Bu kayda itiraz etmemeyi kabul ediyorsunuz.

11. Anlaşmazlıkların Çözümü
İstanbul (Merkez) Mahkemeleri ve İcra Daireleri, işbu Sözleşmenin uygulanması veya yorumlanmasından kaynaklanan her türlü ihtilafı çözme hakkını saklı tutar.

kullanım koşullarını dikkatli okuyunuz

Sayfa başına git