Param Kredim
Düşük Kredi Puanı İle Kefilsiz Kredi Çekme Yolları | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > BANKALAR > Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Tarih: 16.01.2021
Güncel: 30.04.2023
Sigortasız Kredi Veren Bankalar

2021 yılının ekim ayındayız, bankalardan kredi almak için öne sürdükleri şartlar zorlaşıyor. Özellikle işsiz kaldığınız için sigortanız yok ve sigortası olmayan kişilere kredi imkanı sunan banka sayısı da çok az Kredi notunuzu öğrenmek için e devlet den veya findeks raporunuza bakmanız öncelikle tavsiye ederim.

Bir banka ( kamu yada hususi ) Kişilere yada şahıslara BORÇ vermeden ilkin riski değerlendir. Bilhassa sigortasız olanlara kredi veren banka bulmak daha da zor bir durumdur. Bundan dolayı, durumunuz ne kadar istikrarlı ve itimat verici olursa, Kredi alma olasılığınız o denli artar.

 • Türkiye Iktisat Bankası (TEB)
 • ING Bankası
 • Odeabank
 • Akbank
 • Krediler N Kolay

Tüm bu bankaların web bankacılığı hizmetleri vesilesiyle belgesiz kredi kullandırdığı görülmektedir.

Tüm bankaların tüketici kredilerinin faiz oranlarına ve kullanım şartlarına bakacak olursak;

Durumunuzu değerlendirmek için bankaların kullandığı kriterler Nelerdir

 • Aylık Gelirini Ne kadar: Resmi olarak kanıtlamak için banka üstünden para transferleri yapılmalıdır.
 • Mesleğinizi: Mesleğiniz var ise doktorluk, mühendislik vs. sigortasız öğrenciye kredi veren banka bile vardır. ( kredi oranı azdır )
 • Banka ve Resmi Borçlarınız: Değişik bankalarda borcunuz var? Bilmenizde fayda olan şey bankaların sizin findeks durumunuza ortak erişimleri vardır.
 • Bankadaki birikimleriniz: Mevduat hesaplarınıza tertipli bir birikiminiz var. Çekilecek kredi mevzusunda önünüzdeki bir engel daha kalkmış anlama gelir.
 • Borçlarınıza sadık mısınız: Değişik bankalarda bile olsa borçlarınızı zamanında ödemedeğiniz de sizi için negatif bir durumdur. Daima vaktinden ilkin borcunuzu ödeyin. Bu dönem işsizlik oranı oldukça fazla arttı Sigortanız da çalışmadığınız için olmayabilir.

Kefilsiz Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankadan Kredi bulmak vakit alır. Kredi elde etmek değil, bununla beraber kredi maliyetinin olabildiğince düşük olması gerekiyor. İhtiyaç sahibi, alan kişi temsilcisine ”sigortasız kredi alabilir miyim” diye sormalıdır. Ek olarak Kredi talebinde bulunurken, en uygun faiz oranına haiz kredi çekmekte önemlidir.

Bazı bankalar ( altta belirtilmiştir ) eski müşterilerine emekli olmuş ise, küçük memlalar da destek olmaktadırlar. Bankalar kampanya kredilerinin bir kısmı için maaş bordrosu istemezler.

Sigortalı Olmadan (kayıtlı Eski Müşterilerine) Kredi Veren Bankalar

Odeabank işsize kredi444 8 444
Denizbank işsize kredi444 0 800
Akbank işsize kredi444 25 25
Halk Bankası işsize kredi444 0 400
İş Bankası işsize kredi0850 724 0724
Yapı Kredi işsize kredi444 0 724
Qnb Finansbank işsize kredi444 0 900
Ziraat Bankası işsize kredi444 00 00
Vakıfbank işsize kredi444 0 724

kampanya zamanları güncel olarak izlemek için alan kişi temsilcisi ile iletişime geçiniz

Gelir Belgesiz Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz sigortasız kredi veren bankalar, Sigortasız olsanız bile, gayrimenkul var ve bu sizin üzerinize mi kayıtlı? Cevabınız evet ise ”gerekseme kredisi” kullanabilirsiniz. Ek olarak kredi notunuz düşük olup olmadığını sigortasız kredi çekme işlemi öncesinde öğrenmenizi tavsiye ederim.

 1. Findeks raporu ( ücretli )
 2. E-devlet ( parasız)

Üzerinize kayıtlı bir dükkan var ve siz bu kira sözleşmesi ile gerekseme kredisine müracaat yapabilirsiniz. ( Kira bedeli banka üstünden alınması önemlidir. ) Bankaya ipotek koyacak varlığınız olmasa bile endişelenmeyin kefilsiz sigortasız kredi veren bankalar hala var. Size güvenen sigortalı bir tanıdığınız, dostunuz var ise ve size kefil olur ise işiniz oldukça kolay olurdu aslen…

sigortasız kredi veren bankalar 2021 ( kampanyalar düzenleniyor.) Tüm bankaları alan kişi hizmetlerinden yada resmi web sitelerinden takip ediniz.

Kullanılmayan Kredi Kartı Ne Zaman İptal Olur ?

Kredi kartı almak ( kredi notunuz düşük değil ise ) çok kolaydır. Fakat kredi kartınızı iptal ettirmek o kadar kolay değildir. Çünkü Banka kredi kartını kapatmak isteyen bir müşterinin otomatik ödemelerini vs. bilir. Müşteri kaybetmek istemez…

kredi kartını aldığınız ve iptal ettirmek istediğiniz bankanın müşteri hizmetlerini aradınız. Durumunu anlattınız. Kredi kartınız kullanmasanız bile herhangi borsunuz var ise kredi kartı iptal etmezler. Önce borcunuzu ödemenizi banka bekler…

Borç sıfırlanmadan Kredi kartı iptal etme işlemi gerçekleşmez

banka şubesine giderek de kredi karttınız iptal edebilirsiniz. fakat genellikle telefon bankacılığı ile kart iptali yapıldığı görülmektedir.

müşteri hizmetleri temsilcisi, kredi kartınızı kapatmamanız için size bazı bilgiler ve kapatmamanız için önerilerde bulunacaktır… işlerin hızlanması için kredi kartınızın borcunun olmasına özen gösterin

Kredi kartını aldınız fakat kullanmadığınız farz edilir ise; tabi nasıl olur da isteğiniz dışında gönderilir gibi bir soru soranlara için…

Yeni bir işyerine başladınız bankaya gittiniz ve maaş kartı talep ettiniz. Bu başvuru sırasında kredi kartı talebi oluşturulabiliyor. Siz özellikle ben kredi kartı istemiyorum demez iseniz bankaya kayıtlı adrese kredi kartınız gelebilir…

Tabi bir kredi kartının olması sizi tedirgin edebilir ? Bir çok kişi ” ayağını yorganına göre uzatamıyor ” bu sebeple borçlar birikiyor. Bizler bu durumları haberlerden seyrediyoruz ve üzülüyoruz. kredi kartı üzerimizde bir gerginlik oluşturuyor.

Bu sırada banka, korkunuzun üstesinden gelmek veya kredi kartınızı unutmamak için size bu yeni ücreti içeren ifadenizde ihtarname gönderecektir.

Kullanılmayan Kredi Kartına Aidat Ücreti Gelir Mi ?

kullanmasanız da kredi kartını aldınız ve posta dan gelen kartı kabul ettiniz. belki bir kez kullandınız veya kullanmadınız. “aylık işlem dışı ücretler” size yıl sonunda bir ücret ödemeniz gerekebilir.

Bazı kredi kartlarında bu ücret alınmaz veya sizin harcama tutarınız yüksek ise yine talep edilmez.

Şimdi diyelimli kredi kartınız iptal etiniz. Önce size bunun nedenini soracaklardır. Bu ikna süresi biraz uzun sürebilir. sıkılmadan verdiğinizi cevaplar sonun da kredi kartınız iptal ettiniz. Fakat neden iptal ediyorsunuz sorusuna aidat istediniz derseniz kredi kartını iptal etmeyin size puan yükleyelim. geri iade edelim gibi cevaplar gelecektir.

kredi kartı aidat ödemek istemiyorsanız baştan bu tarz kredi kartı almanızı öneriyorum.

Garanti bankasının bonus flexi ücretsiz kart talep edebilirsiniz ;

Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Gelen Kredi Kartını Kullanmazsam Ne olur

Bir işyerine yeni başladınız veya istemediğiniz halde evinize kredi kartı geldi. Gelen Kredi Kartını Kullanmazsam Ne olur diye düşünceler içinde iseniz merak etmeyin ! Gelen kredi kartını iptal edebilirsiniz.

Benim de başıma gelen bir durumdu ismini buradan paylaşmak istemediğim bir banka isteğim dışında kredi kartı gönderdi. Bankanın müşteri hizmetlerini aradım kredi kartını aktif olarak kullanmadığımı ve bu kartı iptal etmek istediğimi söyledim.

kredi Kartı İptal işlemi

İsteğim dışında gelen kredi kartını iptal etmek istediğimi müşteri temsilcisine belirtim. Bana nedenini sordu ve samimi şekilde cevap verdim.

Bankaya borcunuz yok ise müşteri temsilcisi kredi kartını iptal edebiliyor. Borcunuz var ise önce borcunuzu ödemenizi isteyeceklerdir. Nasıl kredi kartını aldım : Bir iş yerine girdim ve hesap kartı için bankaya başvura da bulundum. Belli bir zaman sonra evime kredi kartı geldi..

Gelen kartı Kullanmak İstiyorsanız.

Yapılması gereken işlem: kredi kartı size bir kurye ile gelir ve kapalı bir zarftadır. Zarf açık veya yırtılmış ise öncelikle kartı kabul etmeyiniz. Her şey düzgün ve size verilen zarfı açtınız. Zarf içerisinde ilk kullanıma ait şifre vardır. ATM gidip ilk işlem yaptığınızda o zarfın içindeki şifre ile giriş yapılır.

ilk işlem sırasında size Yeni bir şifre belirlemeniz istenir. Bu şifre sizin sonradan yapacağınız ( para yatırma veya çekme ) işlemleri için geçerli olan şifrenizdir.

Sigortasız Konut Kredisi Alınabilir mi?

Bir emlak komisyoncusuna gittiniz. Sizi doğru yönlendirerek mülk sahibi olmanıza sağlayabilir. Kredi ile almak istediğiniz Ev, Arsa, Dükkan için size destek olabilir. Emlak Danışmanın çalmış olduğu bankalar ile siz içinde aracı konumundadır. Böylelikle kredi başvurusunda bulunduğunuzda sigortanız olmanızı ön görür.

Böylece, bir emlak komisyoncusu, kredi teklifini sizin RED almayacağınız şekilde oranlayacaktır. Kredinin maliyetinden ve kredi faiz oranından mümkün olmasıyla birlikte tutum elde edecektir. Ek olarak, resmi prosedürleri ile uğraşmayacak lüzumlu bilgiler ışığında işinizi süratli tamamlanacaktır.

Isterseniz konut kredi onay süreci ile alakalı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bankalar, müşterilerinin kredi taleplerini için belirli koşulları sağlamalarını koşul koşmaktadır. Tertipli geliri ( maaş) olmayanlar kredi isterseniz. Size negatif dönüş yapılacaktır. Hangi banka sigortasız kredi kartı veriyor ve kredi imkanı sunuyor size not ettik.

 • Vakıfbank
 • Türkiye Iktisat Bankası (TEB)
 • CEPTETEB
 • FibaBank
 • ING Bankası
 • OdeaBank
 • Ziraat Bankası
 • ActiveBank
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Garantili Banka

İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de hizmet veren tüm kamu ve hususi bankalar.

Kendilerine başvuran müşterilere ipotek karşılığında 48 ay vadeli ipotek kredisi verebilir. Bu bankalar göç eder yada taşınmaz mallarını belirli ekspertiz ücretleri karşılığında müracaat sahiplerine ipotek ettirmektedir.

Bunun için müracaat sahiplerinin yapması gerekenler vardır. İpotek ettirmek istedikleri mülkün iyelik belgeleri ve kimlik kartları başvurmaları gerekmektedir.

Bankalarda mevduat hesabı olan müşteriler banka şubesine başvurarak eksi bakiye olarak açık hesap açabilirler. Bu hesapta kişinin kredi notu ve ödeme durumuna nazaran 200 TL ile 10.000 TL kredi çıkma olasılığınız var. Mühim olan kişinin borcunu zamanında ödemesi ve avukat olmamasıdır.

Bu durumda olmayan tüm hesap sahipleri

 • sigortasız
 • gelir belgesi olmadan
 • koşulsuz aranmaksınız
 • kefilsiz

çalışmalarına karşın hesaplardan anında kredi çekebilir.

Bunun için iki yöntem var. İsterseniz vadesiz mevduat kartınız ile ”gelir belgesiz sigortasız kredi’ almak için Size en yakın ATM’den kampanya dahilinde katılabilirsiniz.

Bu işlem öncesinde bankanızın alan kişi temsilcisine Atm den bu işlem için izin almanız gerekebilir. Sonrasında uygun bir kredi talep ettiyseniz ATM den kredinizi çekebilirsiniz. Sigortasız çalışana kredi almanız mümkündür. Herhangi bir sigorta yada maaş bordrosu talep edilmez. Ödemeler çoğu zaman bir senelik bir süre içindir ve kişiye hususi günden itibaren sayılır.

İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Ödünç almayı sevmiyorsunuz ya da etrafınızda borç alabileceğiniz kimse olmadığını varsayalım.

2021 yılının mart ayında işten çıkarma yasaklarını da kalkacak, bu durum işsizlik oranlarını yukarı çekecektir. işsiz kaldınız ve acil ihtiyaçlarınız için ” işsizlere kefilsiz kredi veren bankalar ” internet den araştırıyorsunuz.

İşten Çıkan Biri Kefilsiz Kredi Nasıl Alır

Kredi notunuz hangi derece de ? Findeks raporundan kredi derecenizi öğrenmeniz ilk aşama olacaktır. Kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise işiniz çok daha kolay olacaktır. Altta oranlar sizle paylaşılmıştır.

 • 0- 699 En Riskli.
 • 700- 1099 Orta Riskli.
 • 1100- 1499 Az Riskli.
 • 1500- 1699 İyi.
 • 1700- 1900 Çok İyi.

Dikkat: Sigortanızın olmadığı bankaların sisteminde belli olacaktır . Bu sebeple doğru beyanda bulunun…

Bankadan istediğiniz tutar sizin ödeme koşullarınıza göre hesaplanır. kredi notunuz yüksek ise alacağınız tutar önceki yıllardaki banka işlemleriniz ile doğru orantılı olarak hesaplanır.

Bankaya veya bankalara kredi başvurusu yapmadan önce kendi finansal durumunu öğrenmeniz önemlidir. Belki hiç notunuz finansal notunuz kötü ise başvurmamanız çok daha doğru olacaktır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Ilk olarak bankaların niçin sizden sigorta, doğrusu SSK sicil belgesi istediğini açıklayalım. Bu belgeyi talep eden bankaların temel amacı, tek başına kredi kullanan kişilerin kullandıkları krediyi gelirleriyle geri ödeyebilmelerini sağlamaktır. Adam yada hanım SSK üyesi ise tertipli olarak bir yerde çalışıyor anlama gelir. Önceleri banka için bir tek bir SSK sicilinin olması yeterliydi fakat artık sigorta süresi de banka için oldukça kıymetli. Bankalar 4 aydan azca sigortalı olma şartı aramaktadır. Normalde 6 aylık sigorta süresi bankalar için bir ön koşuldur.

konumuzdaki benzer biçimde SSK kaydı olmayan ev hanımı bankalardan kredi çekebilir mi?

Genel olarak bunun tüketicinin mevzuya yeni girmesi ve nereye döneceğini bilmemesidir. Ek olarak kendisi için en iyi işin yada kredisinin hangisi bulunduğunu bulmak için hangi kriterleri karşılaştıracağını da bilmiyor. Ek olarak kuruluşlar ve bankalar daima kolay kredi vermezler. Kolay kredi hakkında konuştuğumuzda, bu iki aşamada birbirinden ayırmalıyız

2016 senesinde Güvence Cep ”İşini Bilen Hanımefendiler Kredi Başvurusunu ” yapabiliyordu. Cep telefonunuzdan kredi başvurusu yapılabilir.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Sigortasız Kredi Veren Bankalar
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git