Param Kredim
Ek Gelir Sağlayan Kazançlı Basit İş Fikirleri | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > EK İŞ > Sosyal Medyadan (İnternetten) Gelir Sağlamanın Yeni Yolları (KAZANÇLI TAKTİKLER)

Sosyal Medyadan (İnternetten) Gelir Sağlamanın Yeni Yolları (KAZANÇLI TAKTİKLER)

Tarih: 19.12.2020
Güncel: 28.09.2022
Sosyal Medya İnternetten Gelir Sağlamak

Sosyal Medyadan (İnternetten) Gelir Sağlamanın Yeni Yolları (KAZANÇLI TAKTİKLER) nedir. Teknoloji çağının en yoğun ve en verimli günlerini geçirdiğimiz günümüz zamanlarında, kolay yoldan, kazançlı bir toplumsal medya ve internetten para kazanma kapısının fazlaca yolları var. Artık web ve bilgisayara ulaşmak eskisi kadar kolay olsa gerek. Her yaştan, her nesilden insanoğlu birbiri ile iletişimde, alışverişte haberleşiyorlar. Bu kadar etkileşim ve kontakt günden güne yeni fikirler geliştirmemizi sağlıyor.

İnternet ve toplumsal medya, yalnızca başkalarının hayatları ile ilgilenip, kendi hayatınızdan enstantanelerle paylaşım yaptığınız bir mecradan fazlaca, Instagram, Feysbuk ve hatta Twitter şeklinde toplumsal mecralardan kazançlı gelir sağlama taktikleri ile fazlaca güzel paralar kazanabileceğiniz müthiş bir potansiyel. Bu fırsatları görüp değerlendirenler, işlerini ciddiye alıp kaliteli şeyler ortaya çıkartanlar, güzel paralar kazanabiliyor.

[safir_ads2 id=1]

Sosyal Medyadan (İnternetten) Gelir Sağlamanın Yeni Yolları (KAZANÇLI TAKTİKLER)

Hangi yolları tercih edeceğinize karar vermeden ilkin, sizin hangi donanımlara haiz olduğunuzu anlamanız gerekiyor. Ustalaşmış olarak yapabileceğiniz bir işiniz var ise, o iş üstüne gidebilirsiniz. Yok, ben değişik bir alana geçip, hem hobimi değerlendirmek, hem de da para kazanmak isterim da kabul edebilirsiniz. Bu yoldaki en iyi tercih, yapabileceğiniz bir alan seçmeniz. Bu alanlardan hangilerine daha yatkın olabileceğinize gelin beraber bakalım.

Ürünlerinizi Satışa Çıkartarak İnternetten Gelir Elde Edebilirsiniz

Ustalaşmış olarak el işçiliği (örgü, maket, hediyelik eşya vb.) yapabiliyorsanız, kendi alanınızda ilerlemeniz fazlaca doğru bir seçenek. İşinize yabancı olmadan, en iyi bildiğiniz işi yapmak daima artı puanla bir şeye başlamanızı sağlar. Kendi web sitenizi açıp ürünlerinizi sergileyebileceğiniz şeklinde, artık toplumsal medyada da geliştirilen alışveriş şekilleri size destek olacaktır.

Artık ürün satış siteleri oldukça gelişti. Hem Türkiye’de (Sahibinden) hem de internasyonal (Etsy) sitelerde el emeği ürünlerinizi insanlarla buluşturabilirsiniz.

Uzmanı Olduğunuz Bir Mevzuda Eğitim Verebilir, Para Kazanabilirsiniz

Oldukça iyi bir mevzuda eğitmenlik derecesine sahipsiniz. Yada hakikaten öğretmensiniz ve boş vaktiniz var. Eğitim videoları çekerek ve bu tarz şeyleri sitelere yükleyerek internetten gelir sağlamak mümkün. Günümüzde eğitim modelleri de artık online üstüne kurulmaya başladı. İstediniz her alanda online eğitim bulmak mümkün. Sizin de bu şeklinde bir projeniz var ise ve eğitmen olmak istiyorsanız, burayı tıklayarak Udemy sitesine eğitmen kaydı bırakabilirsiniz.

Instagram’dan Para Kazanmak İçin Hala Şansınız Var

Artık her şey yapılmış oldu, hepimiz tüm mevzulara el attı daha ne yapılır da Instagram üstünden değişik mevzularda alternatif para kazanma yolları olabilir demeyin. Daha ilkin yapılmış ve birçok kere denenmiş projelerin olduğu doğru. Burada mühim olan şey, sizin bu fazlaca tutan projeleri alıp, değişik bir halde iyi mi yukarıya taşıyacağınızdır. Şu demek oluyor ki İnovasyon yapmalısınız. Devamlı dağ, görünüm yada kent fotoğrafları çekerek gezen bir bloggerdan değişik ne yapabilirim diye düşünmeli, daha ilkin yapılmamış bir konsept geliştirmelisiniz. Oldukça klasik ve her insanın yapmış olduğu bir projede bile farklılık sağlayabilirseniz, fazlaca kısa zamanda takipçi sayınızın arttığını görmüş olacaksınız.

[safir_ads2 id=2]

Tek Bir Mevzu Üstüne Uzmanlaşılan Bir Paylaşım Serisi Oluşturmak İyi Düşünce

Artık hepimiz her şeyi yapıyor. Ben şunu yapamıyorum diyenlerin sayısı oldukça azaldı. Bundan dolayı bilgiye fazlaca acele ulaşıyoruz. Bunun için yalnız tek bir mevzuyu paylaştığınız, o mevzu üstünde uzmanlığınızı gösterdiğiniz, yazılar yazdığınız bir sayfa açabilirsiniz. Şu demek oluyor ki demek istediğimiz; yiyecek ile ilgili bir kanal düşünüyorsanız yalnız yiyecek detayları paylaşın. Bu sayfada gezi, diy vb. şeklinde fazladan mevzular paylaşmayın. Ziyaretçileriniz sizin bu mevzuda uzman olduğunuzu bilirlerse, önyargısız bir halde sizi takibe alabilir.

Sosyal Medya Üzerinden Youtube Evde Gelir Sağla
Sosyal Medyadan (İnternetten) Gelir Sağlamanın Yeni Yolları (KAZANÇLI TAKTİKLER)

Normal olarak Youtube Kanalı Açarak İş Ortakları İle Mükemmel Kazançlar Yakalamak

En popüler toplumsal medya ve internetten gelir elde etme yöntemi artık Youtube. O denli fazla kanal, o denli fazla mevzu ve içerik olmaya başladı ki, hepimiz şansını deniyor. Kimi fazlaca başarı göstermiş kimi ise yanlış strateji ve taktikle kapatmak zorunda kalıyor.

Yukarıdaki maddede bahsettiğimiz uzmanlık gerektiren iş kolu da tam olarak buraya uyuyor. Daha ilkin asla denemediğiniz, yapmadığınız bir iş kolu yerine bildiğiniz işi yapmak en doğrusu.

Her şey yapılmış oldu, her video çekildi, tüm fikirler ortaya koyuldu. Bizlere meydana getirecek bir şey, çekecek bir video fikri kalmadı mı diyorsunuz? Bence birazcık daha düşünün. Her şeyin daha iyisini yapmak için düşünce gerekiyor. Düşünün, Youtube’de onlarca hatta yüzlerce yiyecek tanım kanalı var. En fazla izlenen ve fazlaca iyi gelir elde eden kanal sizce hangisi? Normal olarak değişik, leziz ve kolay tarifler veren kanallar. Yapılmış bir fikri geliştirmek, onu yukarılara taşıyarak daha iyi bir şey haline getirmek sizin elinizde. Her düşünce yapılmış oldu diyerek işin ucunu bırakmamalısınız.

Sosyal Medya Kazançlı Bir Mecra Para Kazanıp Gelir Elde Etmek Sizin Elinizde

Netice olarak şunları söyleyebiliriz; vaktiniz ve birkaç mevzuda uzmanlığınız varsa, bu tarz şeyleri değerlendirmek için boş durmak yerine çalışabilirsiniz. Ek gelir elde etmek için web oldukça güzel bir yer. Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan, başlamadan ilkin yol haritanızı iyi çizip ona gore yatırım yapın. Sonrasında geriye dönük düzeltmeler

Sosyal Medyadan (İnternetten) Gelir Sağlamanın Yeni Yolları (KAZANÇLI TAKTİKLER

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Sosyal Medyadan (İnternetten) Gelir Sağlamanın Yeni Yolları (KAZANÇLI TAKTİKLER)
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git