Param Kredim
Kredi Veren Tefecilerle Yaşanan 3 Sorun | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > Genel > Torba Geliş Kaydı Yapıldı Ne Demek

Torba Geliş Kaydı Yapıldı Ne Demek

Tarih: 20.05.2022
Güncel: 18.09.2022
torba geliş kaydı yapıldı ne demek banka

kargonun karşı tarafa aktarılması sırasında torba geliş kaydı yapıldı ne demek diye bir ifade soru aklınıza gelebilir.. PTT den kargo işlemleri yapan herkes gönderdiği kargonun karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını takip etmek ister.

Kargo gönderimi yaş aralığı fark etmeksizin hepimizin kullandığı bir hizmettir. Yurt dışına ptt den gönderdiğiniz bir kargo var ise; Torba Geliş Kaydı Yapıldı anlamına gelen bir ifade duyacaksınız. Kargo karşı tarafa gidebilmesi için kayıt altına alınır. Kayıt altına alınan kargo karşı tarafa verilmek üzere gönderim işlemi yeniden yapılmış demektir.

aliexpress gibi siteler den yapılan alışverişlerinizde ptt kargo dağıtım firması kullanılıyor ise size torba geliş kaydı gibi bir bilgilendirilme ifadesi kullanılabilir.

size gönderilen kargo yakınınızdaki şubede size ulaştırılmak üzere yola çıkıyor demek tir. dağıtıma çıkacak kargonuzun en kısa sürede size ulaştırılması için size bilgi amaçlı ” torba geliş kaydı yapıldı” ifadeli bir bilgi alırsınız.

ptt kargo torba geliş kaydı yapıldı ama gözükm

PTT kargo torba geliş kaydı yapıldı

ptt den yapılan kargo işlemlerinde torba geliş kaydı diye bilgilendirme yazısı veya ptt çalışanları tarafından duyduğunuz. yurt dışından beklediğiniz bir ürün var postane aracılığı ile size teslim edilecek ise sistemde kayıt edilen ürünün, adresine en yakın ptt kargo dağıtım şubesinde olduğunu ve en kısa sürece size ulaştırılacağı anlamına gelmektedir.

Bu dönem kargo ile ürün alma çok yaygın olarak kullanılmaktadır. kargo dağıtım firmalarının müşteri kargolarını takip etsin diye çeşitli uygulamaları vardır.

Ptt İpç Şifresi Nedir İpç Şifresi Alma Yöntemi ↗

konu hakkında ayrıntılı bilgi için..

postanız torbaya ekledi size ne zaman gelir ?

kargonuz size ulaşmadan önce bir çok aşamadan geçer ve PTT torba geliş kaydı yapıldı. ifadesini beklediğiniz kargo için ptt bilgilendirme alanında gördünüz. Belli bir zaman içersinde kargonuz size ulaştırılır.

Yurt içi veya yurt dışında beklediğiniz bir ürün var ise torba geliş kaydı demek kargonuz dağıtım aşamasında olduğunu size bildirim mesajı dır. Yani kargonuz ürünün teslim edilecek adresine en yakın kargo teslim şubesinde olduğunu belirtir.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Torba Geliş Kaydı Yapıldı Ne Demek
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git