Param Kredim
Dolar Hesabından Eft Nasıl Yapılır | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > BANKALAR > YapıKredi Kredi Hesaplama Taşıt Ve Konut Kredisi Vade Oranları

YapıKredi Kredi Hesaplama Taşıt Ve Konut Kredisi Vade Oranları

Tarih: 04.12.2020
Güncel: 14.04.2021
ev ve konut kredisi

YapıKredi kredi hesaplama, taşıt ve konut kredisi vade oranları hakkında bilgi edinmek için artık YapıKredinin banka şubelerine gitmenize gerek yok. Çünkü gelişen teknoloji ile artık her şey bir telefon kadar uzağınızda, bankaların internet ve mobil bankacılık uygulamaları ile kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. YapıKredi bankası düşük faiz oranları ile hayalini kurduğunuz taşıt ve konutların sahibi olmanız için en büyük destekçinizdir.

YapıKredi bankası ile vade oranı düşük, faiz oranı düşük, gelirinize göre hesaplanmış ödeme planı yapılarak size en uygun krediyi finanse etmek için uğraşır. Kira öder gibi konut sahibi olma imkanı sunan YapıKredi bankası aynı zamanda taşıt kredileri içinde oldukça avantajlı faiz oranları ve ödeme planı sunar.

YapıKredi bankası konut kredisi seçenekleriyle konut almak düşündüğünüzden daha basittir. Konut kredileri için cazip ev kredisi faiz oranları belirleyen Yapı Kredi bankası sayesinde çok uygun ödemelerle ev sahibi olabilirsiniz. Her bütçe için farklı ödeme planı oluşturan YapıKredi bankası sayesinde kolayca geri ödeme yapabilirsiniz. 120 aya kadar vade olanağı sunan ve aynı zamanda kredi dosya masraflarını da konut kredisine eklettirerek taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Konut kredisi için internet sitelerinden size en uygun konut kredisini hesaplama aracından hesaplayabilirsiniz. Konut kredisi hesaplama aracının arama kısmına çekmeyi düşündüğünüz kredi tutarı ve vadesine göre doldurarak hesaplayabilirsiniz. Konut kredisi ürünlerinin detay kısmında şu bilgilere ulaşabilirsiniz; konut kredisi faiz oranları, aylık ödenecek olan taksit tutarı, toplam ödenecek tutar, teminat, kefil sayısı, yıllık faiz oranı ve ödenecek toplam faiz tutarı.

YapıKredi bankası taşıt kredisi ile sizi hayalini kurduğunuz taşıta kavuşturur. YapıKredi kredi hesaplama, taşıt ve konut kredisi vade oranları ile almayı planladığınız taşıtın ödeme planını oluşturabilirsiniz. Sıfır kilometre ve 10 yaşa kadar olan 2. El taşıtlarda 48 aya varan vadeler ile kefil olmadan, ekspertiz süreciyle uğraşmadan dilediğiniz YapıKredi bankası şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli firmalarla anlaşarak uyguladığımız taşıt kredisi kampanyalarından da yararlanarak daha uygun faiz oranlarından ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

YapıKredi bankası kendini tercih eden müşterilerini hayallerine ulaştırmak ve onları bütçe sıkıntısına girmeden taşıt ve konut sahibi yapmayı hedefler. Müşteri memnuniyetini ilke edinen YapıKredi bankası en uygun vade ve en uygun faiz oranlarını belirler. Günün her saatinde rahatlıkla istediğiniz bilgiye ulaşabilme imkanı sağlar.

YapıKredi Konut Kredisi Başvuru Yolları

YapıKredi bankasından konut kredisi için size en yakın şubesinden, internet bankacılığından ve mobil uygulamadan başvuru sağlayabilirsiniz. Başvurunuzu eksiksiz tamamladıktan sonra bankanın sizden isteyeceği şu evrakları tamamlayınız; almayı istediğiniz konutun tapu fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopiniz, gelir belgeniz, son üç aya ait olan ikametgah belgenizi teslim ediniz.

YapıKredi bankasından alacağınız konut kredisinin ödemelerini aylık olarak belirlediğiniz tutarlarda, talepte bulunduğunuz vade boyunca yapabilirisiniz. İsterseniz YapıKredi bankasına ara ödemeler yaparak toplam kredi borcunuzu en aza indirebilirsiniz.

YapıKredi Taşıt Kredisi Başvuru Yolları

YapıKredi kredi hesaplama, taşıt ve konut kredisi vade oranları ile planladığınız taşıt kredi tutarını belirleyiniz. Ödemeniz belirlenen aylık taksit tutarını ve toplamda buluna geri ödeme tutarını düşünerek bütçenize en uygun olan vadeyi seçiniz. Başvuru yaparken formda bulunan kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz giriniz. Sizden talep edilen evrakları YapıKredi bankasına eksiksiz bir şekilde teslim ediniz. Taşıt krediniz onaylandığında size iletilen kredi ödeme planlarını ve taşıt kredisi sözleşmesini tamamlayarak kredi çekme sürecini tamamlayınız.

YapıKredi bankasından taşıt kredisi alanız için 18 yaşını doldurmuş olmalısınız, banka ile yapmış olduğunuz kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olmalı, gelirinizi bildiren evrak göstermelisiniz. YapıKredi bankası taşıt kredileri için en fazla 60 ay vade belirlemiştir.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
YapıKredi Kredi Hesaplama Taşıt Ve Konut Kredisi Vade Oranları
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git