Param Kredim
Youtube İle Para Kazanma Adım Adım Taktikler | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > EK İŞ > Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel Para Kazanma

Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel Para Kazanma

Tarih: 08.06.2020
Güncel: 24.06.2021
Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel Para Kazanma dikim işleri

Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel Para Kazanma Yastık, kırlent doldurma işi her geçen gün önemli hale geliyor. Daha çok hanımlara özel olan bu ek iş ile sizler de yastıkların içerisine çeşitli malzemeler koyarak onları yastık haline getirebilir ve firmalara teslim edebilirsiniz.

Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel Para Kazanma dikim işleri
Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel Para Kazanma

İsterseniz bu tarz bir yastık doldurma ek işini kendi işiniz haline de getirebilirsiniz. Bunun için sadece biraz hayal gücünüzü kullanmanız yeterli olacaktır. Artık oturma odalarında renkli renkli ve desenli kırlentler oldukça moda olmuş durumda.

Bu kırlentler sayesinde sade olan oturma grupları daha hareketli hale geliyor ve ev dekorasyonunda büyük bir değişim yapılmış gibi durabiliyor. Siz de böyle bir fırsatı değerlendirerek güzel kırlent kılıflarının içerisini doldurarak satışa geçebilirsiniz.

Kırlent doldurma ek işi veren firmalar

Kırlent doldurma veya bir başka deyişle yastık doldurma ek işi veren firmalar daha çok büyük şehirlerde bulunuyor. Boy boy olan yastıklar için farklı türdeki malzemeler firmalar tarafından size toplu olarak verilmekte ve sizden belli sayıda yastık çıkarmanız istemektedir. Bu işte bazı kılıflar fermuarlı olabileceği gibi bazıları ise dikiş isteyebiliyor, bu noktada basit de olsa bir dikiş becerisi de aranıyor.

Bu işten ne kadar kazanırım konusuna gelecek olursak da tamamen sizin performansınıza bağlı olarak değişen bir şey olacaktır. Zamanla aynı sürede daha fazla yastık dolduracağınız için her ay yükselen bir kazanç olarak düşünülebilir.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel Para Kazanma
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git