Param Kredim
Boş Vakitlerde İnternetten Para Kazanma Sanatı | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > EK İŞ > Yazın Günde 1800 TL Kazandıran Ek İş

Yazın Günde 1800 TL Kazandıran Ek İş

Tarih: 12.06.2020
Güncel: 03.06.2021

Yazın Günde 1800 TL Kazandıran Ek İş Günümüzde artık hanımlar da ev bütçesine büyük katkılarda bulunuyorlar. Yeter ki fırsatları değerlendirin ve iyi girişimlerde bulunun. Yazın ilginç bir iş yaparak günde 1800 TL kazanan bu hanım şu sıralar sosyal medyada da ünlü olmuş durumda.

Adana’nın yaz sıcağı meşhurdur, bunu bir fırsat bilen Melahat teyze de yaz aylarında insanların serinlemesi için bici-bici satmaya başladı.

Güzel bir sunumla bir anda büyük satışlar elde eden Melahat teyze günde 600’e yakın servis yaptığını söylüyor. Bir servisin 3 TL olduğunu belirten bu girişimci günlük 1800 TL kazandığını söylüyor. Daha çok sıcak aylarda satıldığı için yılda sadece 4 – 5 ay çalıştığını söylüyor. Fakat bu 4 – 5 aylık çalışma çoğu kişinin 1 yıllık çalışmasına eş değer oluyor.

Günde 4 tepsi bici bici hazırlayan Melahat Hanım, her tepsiden yaklaşık olarak 150 servisin çıktığını ve gün sonunda tüm tepsilerin bittiğini de belirtiyor.

İşte hanımlar her zaman ayağınıza ek iş beklemeden sizler de bu tarz fırsatları değerlendirebilir ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden de farklı ek işler hakkında bilgi sahibi olabilir, evde yapılacak işler konusunda çeşitli işleri yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Örneğin düğme paketleme ek işi sayesinde birçok kişi ek gelir kapılarını çoktan araladı. Hem evden çalışarak ev işlerini halletmek hem de bir yandan para kazanmak hemen hemen her bayanın hayallerinden biridir. Sizler de bu tarz girişimlerde bulunarak gelir sahibi olabilirsiniz.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Yazın Günde 1800 TL Kazandıran Ek İş
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git