Param Kredim
Yazın Günde 1800 TL Kazandıran Ek İş | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > EK İŞ > Yapay Çiçek Yapımı Ve Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etme

Yapay Çiçek Yapımı Ve Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etme

Tarih: 07.06.2020
Güncel: 22.06.2021

Yapay Çiçek Yapımı Ve Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etme Canlı çiçek bakmak zordur. Düzenli bakmaz iseniz de zamanla kurur gider. Canlı çiçek bakmaya üşenenlerin tercihi de yapay çiçek oluyor. Sadece üşenmek değil yapay çiçekleri canlı olanlardan daha çok seven birçok insan var. Hastane ziyaretlerinde ya da doğumlarda yapılan ziyaretler de yapay çiçek oldukça tercih edilmektedir. Bu sebepler bir araya gelince de yapay çiçek bir sektör haline gelmeye başladı. Yapay çiçek yaparak ve bu yapılan yapay çiçekleri de paketleme işinden para kazanan bir sürü insan var.

Yapay Çiçek Yapımı Ve Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etme yöntemleri nelerdir
Yapay Çiçek Yapımı Ve Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etme

Yapay Çiçek Yaparak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Yapay çiçek yaparak yüksek meblağlarda para kazanabilirsiniz. O kadar çok yapay çiçek çeşidi var ki bazılarını canlı çiçeklerden ayıramıyorsunuz. Birçok çeşit olduğu gibi bir tanesinin nasıl yapıldığına örnek vermemiz gerekir ise, mesela yapay gül buketi yapımından bahsedelim.

Plastikle kaplı çelik mil üzerine yeşil iki tane yaprak üzerine yapay gülü koyarak üzerine su damlası görünümü veren bir malzeme sıkılıyor daha sonra sim ekleniyor, bunlardan değişik şekillerde yeteri kadar yaptıktan sonra hepsini bir araya getirip bir buket haline getiriyorsunuz.

Daha sonra buket bozulmayacak şekilde paketleyerek satışına başlayabilirsiniz. Hızınıza göre bir dakika içinde 3 ya da daha fazla yapabilirsiniz. Bu şekilde bir firma ile anlaşıp onlardan malzemeleri temin edip yaparsınız daha sonra firmaya teslim edersiniz.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Yapay Çiçek Yapımı Ve Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Etme
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git