Param Kredim
Denizbank Eft İptali Nasıl Yapılır ( Acil Yardım ) | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > BANKALAR > Odeabank Kimin Hangi Ülkelerde Var

Odeabank Kimin Hangi Ülkelerde Var

Tarih: 18.02.2021
Güncel: 28.09.2022
Odeabank sahibi kimdir hangi memleketlede vardır

2021 senesinde yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren bir bankadır. Odeabank Kimin Hangi Ülkelerde var sorularını ve yazımızın devamında sizlerle paylaşılmıştır.

Odeabank, Lübnan’daki bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Audi Bank’a bağlı bir bankadır. Odeabank kimin kuruluşu sorunun cevabı ise; Odeabank Bank’ın Merkezi Lübnan’dır. Lübnan da dahil 11 ülkede bankacılık hizmetleri vermektedir.

odeabank hangi bankayla ortak veya odeabank hangi bankalarla anlaşmalı Türkiye’de Akbak ile Axses kredi kartı kullanımı konusunda bir anlaşma yapmıştır.

Odeabank’ın Sahibi Kim ?

Odeabank hangi bankaya ait, Audi Bank’ın kurucusu Raymond Wadih Audi isminde Lübnanlı bir işadamı. Raymond şirketi 1962’de kurdu ve 1998’e kadar yönetmiştir.

Odeabank’ın Ana hisseleri bank audi’ ye aittir. Odeabank Lübnan da ana merkezi yer almaktadır. 11 ülkenin bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yerine kardeşleriyle beraber vazife icra eden oğlu Raymond Audi Bank aldı. Banka, bank audi kimin Kuveytli İş adamları yardımıyl bağlantılı olarak büyüdü ve gelişti bir çok ülkede yurtdışında etkinlik gösteriyor.

Odeabank kimin güvenilir mi? sorunun cevabı sanırım verilmiş oldu. her yıl büyümeye devam eden bir bankadır. Odeabank Audi, Lübnan ülkesinin en büyük bankasıdır.

odeabank telefon numarası güncelleme

Odea Bank Android Uygulamalarına Genel Bakış

Odeabank, adını Türkiye de yeni duymaya başladığımız bankalardan biri. 2012’yılında kuruluşundan bu yana, ülkenin en iyi 15 banka arasında yer almaktadır. Türkiye’de hizmet veren bankanın 1.600 çalışanı ve 55 şubesi bulunmaktadır.

Odea Bank Temel olarak Hangi İşlemler Yapılabilir

 • Kredi kartları
 • Bankacılık hizmetleri
 • Havale
 • Krediler
 • İpotekler
 • Mevduat hesapları vb.

Mükemmel kurumlar olmayan ve kendi ve müşteri memnuniyetlerini artırmak için çok çalışması gereken bankalar da dahil olmak üzere çeşitli finansal ürünler sağlamaya odaklanmaktadır.

Ancak en azından Odeabank, müşterileri için çeşitli mobil uygulamalar oluşturarak bu yönde önemli adımlar attı. Hepimizin bildiği gibi, bugün cep telefonları için indirilebilecek uygulama sayısında bir sınır yoktur, neden kullanmıyorsunuz?

 1. Çevrimiçi Bankacılık Uygulaması (Android): Bu uygulamanın ana fikri bankayı daha rahat ve kolay erişilebilir hale getirmektir.

İnternet bankacılığı ile hesap işlemlerini tamamlamak veya beyanları görüntülemek için herhangi bir şubeye yakın olmanıza gerek yoktur. Bankanız olarak ODEABank ı seçerseniz, bu uygulama zaten akıllı telefonunuza yüklenmiştir.

 1. Mobil uygulama para çekme: Gecikmiş hesabınızdan para çekmenizi sağlayan başka bir özellik. Uygulamayı para transferi yapmak ve elektronik beyanlar almak için de kullanabilirsiniz.
 2. Bize ulaşın bölüm: Makineler yerine insanlarla konuşmayı tercih eden müşteriler bu seçeneği beğenecektir. Buradan müşteri hizmetleri ekibimizle 24/7 telefon, sohbet veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Tercihlerinize göre SMS bile seçebilirsiniz. Mobil Bankacılık Uygulaması: Bu, hesabınıza erişmenin ve işlem yapmanın başka bir harika yoludur.

Bankanız olarak ODEA Bank ı seçerseniz, bu uygulama zaten akıllı telefonunuza yüklenmiştir.

 1. SMS hatırlatıcısı: Odea Bank, finansal gelişmeler hakkında sizi bilgilendirmek için periyodik olarak size SMS hatırlatıcıları gönderecektir.
 2. Çevrimiçi transfer: Şubeye ara vermeden diğer çevrimiçi banka hesaplarınız arasında anında para aktarabilir ve cari hesabınıza para aktarabilirsiniz.
 3. Güvenlik Garantisi: Tüm Odea Bank hesapları Güvenli Soket Katmanı (SSL) teknolojisi ile korunur ve yalnızca belirli girişlere erişilebilir.
 4. Bize bölüm bulun: Hizmetlerimiz hakkında farklı dillerde daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Önemli.
Odeabank’ın ana hissedarı banka Audi Group’tur

OdeaBank Türkiye’de faaliyete geçtiğinde Odeabank’ın kime ait olduğu veya Odeabank’ın hangi gruba ait olduğu hakkında birçok soru soruldu. Odeabank’ın ana hissedarı banka Audi Group’tur. Audi Bank’ın merkezi Lübnan’dadır. OdeaBank, etkinliği 300 milyon ABD doları sermaye ile başlattı.

Odeabank’ın sahibi Audi Bank, Kuzey Afrika ve Lübnan’da operasyonları bulunan, 11 farklı ülkede bankacılık operasyonları bulunan bir gruptur.

Peki Audi Bank’ın ana bankası Audi nasıl kuruldu? Raymond Wadih Audi, 1932’de Lübnan’ın Sidon kentinde doğdu. 1962’den beri Raymond Vakfı’nın direktörlüğünü yapmaktadır. 1998’de başkanlığı devraldı. Raymond, Audi Bank Audi’yi kurmak için babası, erkek kardeşi ve Kuveytli bir işadamı ile güçlerini birleştirdi.

Odeabank Kimin Bankası

odeabank kimin kuruluşu Bank Audi grubu kuruluşudur. Lübnan lı bir şirkettir. Sermaye yapısı tasarruf hesapları açan müşterilerine yüksek kar vermektedir.

Türkiye de faaliyet gösteren odeabank kimindir? sorusuna cevap olarak merkezi lübnan da olan 11 ülkeye yayılmış ve hızla faaliyet alanlarını genişleten bir bankadır.

odeabank bankacılık sisteminde 2021 yılı itibari ile Türkiye’de 1500 geçen personeli ile bankacılık işlemlerinde faaliyet göstermektedir. Odeabank kimin sağlam mı ? 300 milyon dolar geçen öz sermayesi ile banka hesapları olan müşterilerinin güvenini sağlamaktadır.

odeabank bankası hakkında yorumlar incelendiğinde Bank uidi nasıl kuruldu ve bu lübnan asıllı bankanın neden Türkiye de Audi adı ile banka değilde odea adında banka ismi tercih edilmiştir.

Araba Markası AUDi ile isim benzerliği olması audi bank yerine odeabank olarak Türkiye de faaliyet de olmasını sağlamıştır.

Odeabank Kime Ait Bilgi

Odeabank, Audi Bank adı altında hizmet vermeye devam ediyor. Şirketin kuruluş yeri ve merkezi Lübnan’dadır.

Odeabank ın sahibi kimin Şirket, çoklu ortaklık ile yönetilmektedir. ve merkezi Lübnan’da olmasına rağmen, 11 ülkede hizmet vermektedir. Ekonomik olarak bakıldığında finansal gücü odeabank’ ın çeşitli ayrıcalıklara sahip kampanyalar düzenlemesini sağlıyor.

Türkiye’ de yeni bir bankacılık anlayışı getirilmiştir. 1962 yılından itibaren hız kesmeden ülkemizde faaliyetlerine devam etmektedir.

Odeabank’ın sahibi kim ? Raymon Wadid Audi’ li iş adamı odeabank‘ ı kurmuştur.

odeabank sahibi kim tarafından yönetilmektedir. Raymon Wadid Audi Lübnan’dandır. Şirketi 1962 yılında kurduktan sonra 1998 yılına kadar başkan olarak görev yaptı. 1998’de kalıcı olarak ayrıldıktan sonra Phils, Raymond Audi Bank’ı da devraldı. Audi Bank, kardeşleriyle birlikte işlerini yürütmektedir.

Banka, kuruluşundan bu yana Kuveytli iş adamlarının desteğiyle kısa sürede gelişmiştir. Banka, yurt dışında hızla açılarak toplam 11 ülke / bölgede faaliyet gösterdi.

Audi Bank sadece Odeabank’ın başarısını kazanmakla kalmadı, aynı zamanda Lübnan’ın en büyük bankası olma onurunu da kazandı. Şirketin birden fazla ortağı var ve her yıl güçlenerek büyümeye devam ediyor.

Odeabank İstanbul’da 2012’de ilk şubesi açtı

Odeabank 2012 senesinde vatanımızda hizmet vermeye başladı. Ek olarak, bu yıl İstanbul ilinde ilk Şube açıldı. İstanbul Şubesi açıldıktan sonrasında çeşitli Şubeler açıldı ve hizmet vermeye başladı.

Şirket hizmet vermeye başladıktan sonrasında Hüseyin Özkahya Yönetim Kuruluna getirildi. Yönetim alanında başarı göstermiş bir emek verme imzalayan Hüseyin Özkahya, 2017 senesinde görevinden çekilme etti ve yerini Mert Pioneer aldı.

Odeabank ülkemiz Bankacılık sıralamasının ilk 10 ve 15’inde yer aldı. İlk açılmasından bu yana 55 şubesi ve 1600 çalışanı ile vatanımızda etkinlik gösteren ve büyümeye devam eden bir bankacılık şirketidir.

ODEA BANK’IN CEO’su kim?

2017 senesinde, ilk Genel Müdür Hüseyin Özkahya’nın istifasının arkasından mert Öncü’nin yerini aldı. Mertesacker bu güne kadar görevde kalıyor.

Bankanın Genel Müdürü Mert Öncü 1970 senesinde hayata merhaba dedi ve Elektrik Mühendisliği ve İletişim bölümünden mezun oldu. Hemen sonra Harvard Üniversitesi’nde Bankacılık eğitimi aldı. Mert Öncü’nün Bankacılık sektörüne ilk girişi Koçbank’ta yapmış oldu.

Hemen sonra çeşitli görevleri yerine getiren Mert Öncü, sonunda Genel Müdür Yardımcısı ve finansal ve Finansal Kurumlar Yönetim Kurulu Üyesi olarak vazife yapmış oldu. Bu görevlerden sonrasında Odeabank’ın Genel Müdürü olarak atandı ve görevlerini başarıyla yerine getirmeye devam etti.

Odeabank, vatanımızda uzun senelerdir etkinlik gösteren güvenilir bir bankadır.

Odeabank Kimin Hangi Ülkelerde Var

Odeabank, İlk şubesini 1 Kasım 2012 senesinde, Maslak bölgesinde açmış, bir ay sonrasında da Güneşli’de ikinci şubesinin açılışını gerçekleştirmiştir.

Odeabank, şu anda 1500 personel ile birlikte vatanımızda faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. genel müdür olarak Hüseyin Öz kahya yer alır.

Odeabank, genel olarak 11 ayrı ülkede bankacılık faaliyetleri yürütmektedir. Bu ülkelerden bazıları Türkiye, Lübnan ve Şimal Afrika’dır. 300 Milyon dolar ise Lübnan merkezli olarak faaliyetlerine başlamışlardır.

Odeabank güvenli bir banka mı

Odeabank, Türkiye’deki faaliyeti olan yasal kurallar çerçevesinde çalışan bankalardan biridir. Odebank’ın adını sık sık reklamlarda duyuyoruz ve “Odeabank güvenilir mi?” sorularını aklınıza geliyor ise; öncelikle Odeabank son yıllarda hayatımıza giren bir bankadır. Türkiye de yeni olmasına karşın aslında ö sermaye açısından nitelikli bir bankanın bir unsurudur.

Ancak bankanın kime ait olduğunu, iyi işleyip işlemediğini, güvenilir olup olmadığını öğrenmek isteyenler için biraz araştırma yaptık.

Odea Bank kim dir? Odebank, Bank Audi adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketin merkezi Lübnan’dadır. Şirket merkezi Lübnan’da olmasına ve birden fazla ortakla çalışmasına rağmen, 11 ülkede bankacılık hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Türkiye’de yeni bir pazara girmek istiyorsanız 1962’den beri istikrarlıdır. Odeabank ve Türkiye, dünya genelinde 11 ülke/bölgede ortaklaşa faaliyet göstermekte ve en güçlü finans şirketi olma konumunu sürdürmektedir.

Odeabank’ın sahibi kimdir? Odeabank, Audi Bank’ın bir parçasıdır ve işadamı Raymon Wadid Audi tarafından kurulmuştur. Raymon Wadid Audi, Lübnan’dan.

Şirket 1962 yılında kurulduktan sonra 1998 yılına kadar başkan olarak görev yaptı. 1998 yılında şirketten ayrıldıktan sonra oğlu Raymond, Audi Bank’ı devraldı. Audi Bank, kardeşlerle birlikte görevlerini yerine getiriyor

Kurulduğu günden bu yana Kuveytli işadamlarının desteğiyle banka kısa sürede büyümüştür. Banka, yurtdışında hızlı büyümesini sürdürdü ve 11 ülkede faaliyet gösteriyor. Audi Bank, Odeabank nedeniyle aktif değil, ancak Ekim ayına kadar Lübnan’ın en büyük bankası olmayı vaat ediyor.

Birden fazla ortağı olan işletmeler her yıl daha da güçleniyor Odeabank sahibi hangi ülkedir? Odeabank, kurucusu Raymon Wadid Audi’nin Lübnanlı bir işadamı olması nedeniyle Lübnanlı bir form olarak da kabul edilebilir. Banka 2012 yılından itibaren ülkemizde faaliyet göstermektedir.

Odeabank güvenli bir banka mı? Odeabank, Lübnan’daki en iyi bankalardan biridir. Türkiye pazarına girerken rol oynayacak ve satın alan kişilerin memnuniyetine çok güvenen bir banka. Ruhsatsız hizmet veremezler. Aynı zamanda BDDK, Türkiye sertifikalı banka dır

Odeabank Hangi Banka İle Ortak ?

Odeabank, ana paydaş olarak Bank Audi yer almıştır. Yönetim kurulunda ise 10 şahıs yer almıştır.

Bu kişiler ise;

1. Samir Hanna
2. Raymond Wadih Audi
3. Youssef Nasr
4. Dr. Freddie Baz
5. Dr. Marwan Ghandour
6. Hatem Ali Sadek
7. Dr. Imad Itani
8. Abdullah İbrahim Hobayb
9. Ayşe Korkmaz
10. Hüseyin Özkaya

Tüm ülkelerin bu ortaklık içindeki oranı ortalama olarak yüzde 10’u geçmemektedir. Ceo olarak Samir Hanna yer almakta ve yüzde 0.104 ortaklık oranı bulunmaktadır.

Odeabank, ülke içindeki faaaliyetleri için Bank Audi adını alamamasından dolayı Odebank adı ile finansal faaliyetlere adım atmıştır.

Ülkemiz içinde Audi adı bir otomobil markası olmasından dolayı, yaşanmış olan isim hakkı problemlerinden dolayı Odeabank adı ile devam edilmiştir.


odeabank hangi  illerde var
ADANA
1 Şube
ANKARA
4 Şube
ANTALYA
1 Şube
BURSA
1 Şube
DENİZLİ
1 Şube
ESKİŞEHİR
1 Şube
GAZİANTEP
1 Şube
HATAY
1 Şube
İSTANBUL
24 Şube
İZMİR
5 Şube
KAYSERİ
1 Şube
KOCAELİ
2 Şube
KONYA
1 Şube
MERSİN
1 Şube
MUĞLA
1 Şube
SAMSUN
1 Şube

odeabank kaç şubesi var? toplam 47 şubesi Türkiye’de vardır. 23.04. 2021 Son güncelleme tarihidir.

Odeabank Güvenilir Mi

Devletimizde Odeabank müessese tarihleri 15 Mart 2012’dir. Ülkemiz içinde faaliyetlerin başlamasından sonrasında Bankacılık Denetleme Kurumu (BDDK) üstünden lüzumlu başvuruları gerçekleştirmiştir. Müracaat sonrasında 2 Ekim 2012 senesinde Odeabank adı ile finansal faaliyetlerin yürütülmesi için lüzumlu izinler BDDK tarafınca sağlanmıştır.

Bu sebepten dolayı, vatanımızda yürüttüğü tüm faaliyetlerin BDDK tarafınca incelenmektedir. Kontrollerinin sağlanması ile oldukça güvenilir bir banka bulunduğunu belirtebiliriz.

Odeabank güvenilir mi 2021 yılında

Lübnan bankası Odeabank Türkiye Bankacılık Düzenleme Kurumu’nun (BDDK) izni ile faaliyetlerine ülkemizde başlamıştır.

2 Ekim 2012 tarihinde başvuru tarihinin sonuçları açıklığa kavuşturuldu ve Odeabank’a BDDK tarafından Türkiye’de bankacılık yapmak için gerekli lisans verildi.

Odeabank güvenilir mi ? Odeabank, BDDK gözetiminde ülkemizde bankacılık faaliyetlerini sürdürdüğü için tamamen güvenilir bir kurumdur.

Odeabank’ın kurucusu Audi Bank tır. Ülkemizde çok bilinmeyen bir banka olsa da ( audi bank ) sermaya yapısı çok güçlüdür. Audi Bank Lübnan’da bulunmaktadır ve 11 farklı ülkede banka ve finans kurumlarına sahiptir.

Audi Bank yaklaşık 7.000 çalışana sahiptir ve birçok borsada işlem görmektedir. Tüm bunlara ek olarak, Odeabank’ın diğer bankalar gibi 150.000 TL olduğu ve eşdeğer para birimi veya altının TMSF güvencesi altında olduğu unutulmamalıdır. Bu, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankaların bir listesidir.

Odebank Sahibi Kim?

Odebank, hisse yapıları ile birçok ortak barındırmakta olan bir kuruluştur. Bu sebepten dolayı tek bir sahibi bulunduğunu söylemek yanlış olur. Banka üstünde ise %76 hisse oranı ile Bank Audi en oldukca oranı almaktadır.

Audi Bank’ın ortakları kimlerdir?

Yaklaşık beş bin kişi var. Yönetim kurulu on kişiden oluşuyor. Samir Hanna, Raymond Wadih Audi, Yusuf Nasr, PhD. Freddie Baz, Melvin Gandur, Hatem Ali Sadek, PhD. İmad Itani, Abdullah İbrahim Hobayb, Ayşe Korkmaz ve Hüseyin Özkaya’yı canlandırıyor. Tüm ortakların katılım payı %10’u geçmez. Samir Hanna, Audi Bank’ın CEO’su ve %0.104 hisseye sahip.

Odeabank, Türkiye’de faaliyete başladı ve banka Audi adını kullanamadığı için Odeabank ile bankacılık yapmaya devam etti. OdeaBank, Türk otomobil şirketi Audi ile olan isim hakları sorunları nedeniyle adını korumak zorunda kaldı. Odeabank’ın isim haklarına ilişkin hukuki süreç devam etmektedir.

Odeabank sahibi olarak hisse yapıları ve hisse yüzdeleri olarak baktığımızda ise;

 • Bank Audi SAL 2.513.293.000,00 %76.42
 • European Bank for Reconstruction and Development 263.394.000,00 %8.01
 • International Finance Corporation 209.251.900,00 %6.36
 • IFC FIG Investment Company S.a.r.l 112.674.100,00 %3.43
 • H.H Sheikh Dheyab Binzayed Binsultan Al-Nahyan 131.697.000,00 %4.00
 • Mohammad Hassan Zeidan 58.532.000,00 %1.78
 • Toplam 3.288.842.000 %100,00

Odeabank Hangi Ülkelerde Var?

Odeabank, ülkemiz haricinde 10 ülkede daha finansal faaliyetlerine devam etmektedir. Bu ülkelere baktığımızda ise Lübnan ve Cenup Afrika benzer biçimde ülkelerin yer aldığını söyleyebiliriz. Bunun haricinde Londra ve Beyrut Menkul Kıymetler Borsası’nda yer almıştır.

Odeabank, genel olarak maddi güçleri anlamında oldukça kuvvetli yapıda bir finansal müessese bulunduğunu söyleyebiliriz. Tüm ülkelerde yer almış olduğu benzer biçimde, Odebank bankasında da, 100 bin TL’ye kadar olan paralarınız kısmi olarak devlet güvencesindedir.

odeabank hangi ülkenin sorunun yanıtı ise; Lübnan da kurulmuştur. Ana hissedar Bank Audi dir.

Odebank Bireysel başvurularınız için …

İleride banka ile ilgili olarak herhangi bir problem yaşanması durumunda parasınızın 100 bin TL kadar olan ücretini devletin karşılamaktadır.

Sigortasız Kredi Veren Bankalar adlı yazımızda odea bankında düzenledeği kampanyalar yer almıştır.

Oksijen Hesap Odeabank Ayrıcalıkları

Diğer Bankaların da kampanyaları ile kıyasladığımızda Oksijen Hesap Odeabank Ayrıcalıkları çok daha iyi gibi görülmektedir. Konunun devamında ayrıntılı olarak size oksijen hesap açma ve ayrıcalıkları aktarılacaktır.

Odeabank oksijen hesap açabilmeniz için öncelikle hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Bu paranın miktarı 2020 yılında 4.000 tl ile alt limiti sınırlandırılmıştı. ( farklı para birimleri üzerinde de oksijen hesap açma işlemi yapılabilir )

Dolar veya euro üzerinden oksijen hesap açacaksanız 4000 USD ya da 4000 EUR yatırmanız gerekecektir.

Oksijen Hesap getirisi: vadesiz bir hesap olmasına rağmen vadeli bir hesabınızın dan çok daha fazla getirisi olur. Hesabınızdaki parayı otomatik olarak temdit etmeyen ve 24 saat vadeli olarak değerlenir.

Kısaca açıklamak gerekirsek, vadesi bozulmadan bir vadeli hesap gibi çalışır..

Normal bir vadeli hesap üzerinden tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılanır. Otomatik ödeme olması gereken talimatlarınızı ve de fatura ödemeleri gerçekleştiriyor.

Gün sonunda kalan paranızın bir vadeli hesap mantığında günlük faiz vermesi olarak açıklanabilir. Bunun dışında bu hesap için belli alt limitler ve hesap seçenekleri olduğunun da altını çizebiliriz.

Oksijen Hesap Nedir ?

odeabank oksijen hesap nedir? hakkında yer alan tüm bilgiler;

 • Odeabank Oksijen Hesap gecelik faiz oranlarında çok daha fazla gelir sağlar. çok daha fazla kazanmak var ken neden az getiriniz olsun?
 • Hesabınızda en az 4 bin tl olmalı, vadesiz hesabınızdan dilediğiniz zaman para çekebilirsiniz.
 • Oksijen hesap ile otomatik ödemelerinizi ( fatura, taksit ödemeler vs. ) gerçekleştirebilirsiniz.
 • Borçlarınızı takip etmenize gerek yoktur. Düzenli olarak ödemeleri oksijen hesap ile yapabilirsiniz.
 • Her ay TEMA Vakfı ile beraber doğada fidan bağışında bulunabilirsiniz.
 • Oksijen hesap beğendiniz ve birilerine önerdiğinizde ( sizin referansınız ile başvuru yapılması ) size avantaj sağlar. 2 yıl Odeabank Hizmetleri karşılığında sizden hizmet bedeli alınmaz. ( müşteri temsilcisine 2021 yılında bu durumun geçerliliği sorulmalı )

Oksijen Hesaplama Oranları

Oksijen Hesaplama Oranları baktığımız da, size özel ve ayrıcalıklı kampanyalar sunmaktadır. Bu ayrıcalıklı oranlara sahip oksijen hesap detaylı olarak konun devamında sizle paylaşılmıştır.

Oksijen Hesap 250.000 tl kadar 2021 şubat ayında ki oranı % 18 dir. Bu oran esnek para çekim özelliği ve otomatik para ödeme özelliği ile çok tercih edilmektedir.

Oksijen Mini Hesap Avantajları;

Oksijen hesap nedir nasıl açılır? Euro ya da dolar cinsinde hesap açılabilmesine izin verilmektedir. Yabancı para birimi üzerinden en az olarak 1.000 USD/EUR olarak açılır. Türk Lirası üzerinden se en az 4.000 tl olarak açılmalıdır.

Vadesiz kullanım tutarında dilediğiniz zamanda para çekebilir. Ya da yatırım gerçekleştirebilirsiniz. Oksijen mini hesap açmak için ilk defa arıyorsanız sizin en yakın şubeye başvurmanız gerekir. Odeabank da hesabınız var ise, isterseniz internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanabilirsiniz.

odeabank hesap açtınız kredi başvuru nasıl yapılır

kredi başvurusu sms veya internet bankacılığı ile hızlı bir şekilde başvuru yapa bilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı kontrol edebilmek için buradan kontrol ediniz

Odeabak kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğu veya ret aldınız so

Oksijen Standart Hesap ;

Euro ya da dolar cinsinde hesap açılabilmesine izin verilmektedir. Yabancı para birimi üzerinden en az olarak 4.000 USD/EUR olarak açılır. Türk Lirası üzerinden se en az 4.000 tl olarak açılmalıdır.

Dilediğiniz vakit nakit ihtiyaçlarınızda hesabınızdaki tutar kadar parayı çekebilirsiniz. odeabank kredi kartı kullanırsanız bankanın ayrıcalıklı kampanyaların dan faydalanmış olursunuz

Herhangi bir zamanda vade tutarında para çekebilir. Ya da yatırım yapabilirsin. Bir oksijen Oksijen standart hesap açmak için ilk kez açıyorsanız, en yakın şubeye başvurmalısınız. Odeabank hesabınız varsa, internet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanabilirsiniz.

Bu hesaplar haricinde oksijen hesap olarak hoş geldin faizi de sunulmaktadır. Bu oranlara bakacak olduğumuzda ise;

TL Hoş Geldin Kampanyalı

 

Oksijen Hesap Bakiyesi*

5.000 –
250.000
250.001 +
Yıllık Brüt Faiz Oranı%25,75***%20,00
USD Hoş Geldin Kampanyalı

 

Oksijen Hesap Bakiyesi*

5.000 –
50.000
50.001 –
100.000
100.001 +
Yıllık Brüt Faiz Oranı%6,00***%5,50%0,75
EUR Hoş Geldin Kampanyalı

 

Oksijen Hesap Bakiyesi*

5.000 –
50.000
50.001 –
100.000
100.001 +
Yıllık Brüt Faiz Oranı%2,75***%1,75%0,25

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Odeabank Kimin Hangi Ülkelerde Var
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git