Param Kredim
Minimum Kart Borcunu Ödemek Kredi Puanını Düşürür Mü? | YAZIYI OKUYUN
fi
Anasayfa > KREDİ HABERLERİ > Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar

Tarih: 25.11.2021
Güncel: 27.09.2023
kredi kartı veren bankalar

Türkiye’de bankalar sosyal sorumluluk ilkesine göre belirli vadelerde kredi vermektedir. Bu, maddi sıkıntıların eğitiminizin önüne geçmesini önleyecektir. Eğitimine yeni başlayan ve devam eden öğrenciler, hangi bankaların kendilerine kredi vereceğini araştırıyor.

bu konu üzerine yapılan araştırmalar sonunda Öğrenciye hızlı şekilde kredi veren bankalar kaç tanedir. detaylı bilgi konu içinde sizle paylaşılmıştır

Öğrenciye kredi veren bankalar 2023

Birçoğunuz şu soruyu sordunuz: Ziraat bankası öğrenci kredisi veriyor mu? ? Bu sorunun cevabının evet olduğunu gördük.

Birçoğunuzun sorduğu soru, ziraat bankası öğrenci kredisi sağlıyor mu? Bu sorunun cevabının evet olduğunu gördük. Akılda kalan başka bir soru: öğrenci kredileri veriliyor mu? Sorunun cevabı evet olarak tanımlanabilir.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Başvuru

Düzenli ödeme yapmak kredi notunuzu yükseltir. Ayrıca taksit ödemelerinizi de zamanında yapmalısınız. Hesabınızda bir miktar para tutmanızı öneririz. Bankacılık sistemleri duygusal değildir. İnsanlar borçlarını ödedi mi? Ödeme yapmadığınızı açıkça belirtin.

Ödemede bir gecikme, kredi başvurunuzun reddedilmesine de neden olabilir. Peki kredi borcum yok ama onay alamadım derseniz. Banka ile telefon faturalarını otomatik banka aracılığıyla ödenebilmektedir. Bunun için öncelikle kredi kartı başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Ve ardından kredi başvurularını bankaya iletmeleri gerekmektedir.

Yabancı Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Kredi almak isteyen öğrenciler bankaların gerektirdiği şartlara uymalıdır. Her bankanın özel bir talepte bulunduğu koşullar farklıdır. Genel olarak, başvuru şartları aşağıdaki gibidir

 • 18 yaş ve 25 yaş aralığında olmanız gerekmektedir.
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekir.

Kredi başvurusu için elinizde olması gereken belgeler ise şunlardır;

 • Bankaların verdiği tüketici kredisi imzalı ve onaylı
 • Kimlik kartınızın ön ve arka lı fotokopisi

Fakat çoğu banka 18 25 aralığında olsanız bile açık öğretim öğrencilerine kredi vermemektedir.

öğrenci eğitim kredisi eğitim kredisi veren bankalar
Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye Eğitim Kredisi Veren Bankalar

Yaşam koşulları zorlaştıkça finansman ihtiyacı da artıyor. Bu durumlarda insanlar tanıdıklarından değil bankalardan borç almaktadır. Bu para ihtiyacı sadece evlenmek isteyenler için değildir.

Artık öğrenciler de. Bu listenin başında eğitim masraflarıyla başı derde giren öğrencilerin çok fazla paraya ihtiyacı var.

Öğrenciye kredi veren bankalar ve şartları

Öğrencilere krediler veren bankalar öğrencilerden kefil veya gelir belgesi istemektedirler.

BANKA ADIİLETİŞİM NUMARASI
Akbank 444 2 525
Denizbank 0850 222 0800
HSBC 0850 211 0111
İş bankası 0850 724 0724
Odeabank 444 8 444
TEB ( Türkiye Ekonomi Bankası) 0850 200 0666
Vakıfbank 0850 222 0724
Yapı Kredi Bankası 0850 222 0444
Ziraat Bankası 444 00 00
Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalar öğrencileri desteklemek için birçok ayrıcalıklı kredi kartı hizmeti sunmaktadır . Bu küçük bir sınırlama olmasına rağmen, öğrenciler için değerli ve yeterlidir.

Kredi kartının öğrenciler için bir rahatlığı ise mağazalardan alışveriş yaparak indirim kazanabilirler.

Öğrenciler kredi kartı alınırken bir çok konuyu araştırırlar. Örneğin, en uygun kredi kartlarını sağlayan bankalar ve bu kredi kartlarının faaliyetleridir.

Online alışverişin özelikle yıl sonunda Kara Cuma olarak adlandırılan

çoğalmasıyla kredi kartları öğrencilerin gözdesi haline geldi.. Öğrenciler, bu kredi kartlarının en uygun kredi kartlarını ve faaliyetlerini sağlayan bankalardır.

Bankalar her yaştan müşteri için farklı özelliklere sahip kredi kartı çeşitleri üretmeye devam etmektedir.

Öğrencinin Kredi Başvurunu Neden Onaylanmaz

Kredi, öğrenci olsun ya da olmasın herkesin ihtiyacı olan bir şeydir. Kredi başvurunuz onaylanmazsa, tüm detayları tekrar kontrol etmeniz gerekecektir. Her şey yolundaysa şube kanalından başvurup banka personeline neden onay alamadıklarını sormak en doğrusu.

Krediniz onaylanmadıysa birden fazla bankadan kredi başvurusunda bulunmayın. Bankalar hangi bankalardan kredi başvurusunda bulunduğunuzu görebilir.

Banka personeli, başvurunuzun neden onaylanmadığını size söyleyecektir. Nedenini anladığınızda, bir çözüm bulmak daha kolay olacaktır. Örneğin gelir sorununuz varsa kefil bulabilirsiniz. Ya da kredi tutarıyla ilgili bir sorununuz varsa yeni bir ödeme planına başvurabilirsiniz.

Öğrenci kredi kartları gelir belgesi gerektirmez. Kullanımı kredi almaktan daha kolaydır. Öğrenciler için ortalama kredi kartı limiti 700 TL ile 1300 TL arasındadır. ( farklılık gösterir limit az dan başlar sonra limit çıkarılabilir )

Ziraat Bankası Öğrenciye Kredi Veriyor

Bu banka, öğrencilere kredi verirken 36 ay vade ve düşük faiz oranı sunmaktadır. Ödeme seçenekleri çok basit, bu banka eğitim, kurs ücretleri ve özel dersler için kredi sunuyor.

Ziraat Bankası‘nın 36 ay vadeli bu eğitim kredisi için teyit, gelir garantisi veya gelir belgesine ihtiyacı yoktur. Bu kredi öğrencinin ailesine de verilebilir. Eğitim kredisi almak isteyen öğrenciler, belgeleri ile Ziraat Bankası’na başvurabilirler. Bu belgeler aşağıdaki gibidir.

 • Eğitim kredisi için başvuru dilekçesi
 • TC kimlik kartı
 • Gelir belgesi
 • Başvuracak kişinin eğitim belgesi

Kolay kredi veren bankalar, KKTC öğrenciye kredi veren bankalar


iş bankası öğrenciye ne kadar kredi verir

İş Bankası Öğrenciye Kredi Veriyor

İş Bankası her yıl olduğu gibi 2021 yılında da öğrenci kredisi verecek. Bankadan kredi başvurusu için, 36 ay vadeli kayıt belgeniz gibi belgeleri göstermeniz gerekir.

İşbank, şimdiye kadar olduğu gibi 2021’de de eğitime destek vermeye devam edecek. İşbank’ın eğitim kredisi, üniversite öğrencileri için eğitim giderleri ve özel eğitim kredileri sağlayan bir bankadır.

Öğrencinin başvuruda okul giderlerini kanıtlayan öğrenci sertifikası ve belgeleri olması gerekir. Eğitim kredileri yukarıdaki tablodan görülebileceği gibi, 36 aya kadar vadeli eğitim kredileri kullanılmaktadır.


denizbank öğrenci ihtiyaç kredisi

Denizbank öğrenciye kredi veriyor

Öğrenciler Denizbank dan krediye başvurabilir. 55 bin liraya kadar öğrenci kredisi alabilirler.

Öğrencilerin bu krediyi alırken kefil, gelir garantisi ve diğer belgelere ihtiyaçları yoktur. Bu banka size 36 aylık bir vade fırsatı sunuyor.


yapı kredi öğrenci ihtiyaç kredisi

Yapıkredi Öğrenciye Kredi Veriyor

Bu banka öğrencilere 50.000 tl lik kredi imkanı sunabilmektedir. Bu banka krediyi verirken dosya masrafı oluşturmaz.

36 aya kadar vade imkanı sunar. İstenilen belgeler ile şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Öğrenciye 1000 tl limitli kredi kartı veren bankalar , öğrenciye kefilsiz kredi veren bankalar


öğrenci için kredi veren bankalar

Odeabank Öğrenciye Kredi Veriyor

Bu banka Özel okul ve üniversite için 36 ay vadeli 20.000 TL’lik eğitim kredisi verebilmektedir.

Eğitim masraflarınızı belirtecek bir belge alarak kredi alma şansını yakalayabilirsiniz.


garanti bankası öğrenciye kredi

Garanti bankası Öğrenciye Kredi Veriyor

Bu banka diğer bankalardan daha fazla kolaylıklar sunmaktadır. Eğitim ve özel okullar için 25.000 TL’lik krediler vermektedir.

faiz oranları da oldukça uygundur. Öğrencilerin eğitim öğretim masraflarını karşılamak için son derece iyi hizmetler sunmaktadır.


Öğrenciye Avantajlı Kredi Kartı

Kredi kartı gerekli bir araçtır. her bankanın farklı kredi kartı avantajlar vardır. özellikle öğrencilik döneminde vatandaşlara büyük kolaylık sağlar.

Şu anda, öğrencilere aktif olarak kredi kartı veren bankalardan biri de Ziraat Bankasıdır. Öğrenci kredisi olarak banka ve kredi kartı olan öğrencileri desteklemektedir. Üniversite öğrencileri ve aileleri aracılığıyla kredi kartına başvuran lise öğrencileridir. Öğrencilerin bankanın avantajlı kredi kartı yararlanabilmeleri de mümkündür. Bu avantajdan yararlanabilmek için bankanın bazı koşullarını sağlamak gerekir. Tercihinize ve bankaya bağlı olarak, kredi kartı limitleri ve koşulları öğrenciden öğrenciye değişebilir.

Kredi kartı veren bankalara başvuracak olan öğrencilerin yapması gereken şartlar vardır. Bankalar öğrenci kredi kartı başvurularında farklı koşullar arayabilir. ( her bankanın kendi şartları olabilir ) Ancak genel olarak aranan şartlar standarttır. Bu şartları sağlayanlar bankaya talepte bulunarak kolayca kredi kartı alabilirler.

Öğrencilere sunulan kredi kartlarının diğer kredi kartlarına göre farklı kullanımları vardır. Yani genellikle farklı avantajları ve farklı işlevleri vardır. Alt limit seçeneklerinin yanı sıra indirim ve taksitli alışverişler yapılabilir. Ve anlaşmalı firmalardan yapılan her alışverişte puan kazanma fırsatı da sunmaktadır.

öğrenciye kefilsiz gelir belgesiz kredi
Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye Kefilsiz Şartsız Kredi

2021 salgınından sonra, bankalar kredi ve kredi kartı kullanım oranları artmıştır.. Peki 2021’de bir öğrenciye kredi veren bankalar hangileri? size kredi veren tüm bankaları ayrıntılı olarak listeledik.

öğrenciye Kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz. hayatımızın büyük bir kısmı eğitim dönemleri den geçiyor. bukadar eğitimin neticesinde hayallerimiz deki kariyere sahip olmak istiyoruz.

Tüm bankalar öğrenciye kredi vermektedir.

Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar;

 • Deniz Bankası, üst limitin iki bin TL olduğunu belirterek 0.99 faiz oranıyla 48 aya kadar kredi veriyor.
 • İşbank yine eğitim masrafları için kredi veren bankalar arasında yer alıyor.
 • Yapı Kredi Bankası 48’aya yakın vadeyle eğitim harcamaları için kredi veriyor.
 • Garanti Bank, eğitim ücretleri için 1.32 faiz oranı sağlar.
 • Vakıfbank, eğitim kredileri için 12 aylık vade sunuyor.
 • Odeabank, en uzun vade süresi olarak 60’ayı eğitim kredisi sağlamaktadır.
 • Halk Bankası 48’aya kadar eğitim kredilerini veriyor.
 • Ziraat Bankası 36’aya öğrencilere kredileri vermektedir

her bankanın bir üst limiti vardır. Kendi işletme programlarına göre bir üst sınır belirleyen bankalar, öğrenilere en uygun kredi miktarını ve kredi kartı liminit belirler

Çok sayıda banka, gelir bankası bordrosuna benzer belgeler sunan öğrencilere daha kolay kredi vermektedir. Yaşam koşulları gittikçe değişiyor, ürün ve alışverişin çeşitliliği ve büyüklüğü gittikçe artarken, bankalar artık ev hanımlarına ve öğrencilere de kredi veriyor.

Bankalar artık gelir aracı olmadan çok sayıda bankadan kredi kullanabilirsiniz. Geliri olmayan öğrenciler kredi veren bankalar bu hizmetlere 2021’de devam edecektir. Eğitim kredisi veren bankalar bazı belgeler ister. Bu belgelerden bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Kimlik Kartı
 • Uzlaşmanın Sertliği
 • Bir Fonksiyonel Sekmenin Örneği
 • Öğrenci Kabul Sertifikası
 • Eğitimle ilgili bir dizi belge

Bu belgelerle bir işlem yapılırsa, çok sayıda banka bir öğrenciye patronu olmayan bir kredi verir. Yine, her durumda olduğu gibi, bir eğitim kredisi taşırken kredi puanınız oldukça önemlidir.

Öğrenciye Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

Başvurmadan önce, gelir ve harcama durumunuzu gözden geçirmenizi ve kredileri uygun şartlarda ve yeterli miktarlarda kullanmanızı öneririz. Bazı özel durumlar nedeniyle, düşen kredi puanınız gelecekteki çalışma hayatınızı ve öğrenci yaşamınızı olumsuz etkileyecektir.

Çok sayıda banka eğitim ve öğretim yaşamını desteklemekte. Çok sayıda banka şubeleri aracılığıyla öğrencilerin kredi taleplerini kabul eder.

Bu şekilde, dijital kurulumları kullanarak banka şubelerine gitmeden mobil şubeler aracılığıyla işleminizi yapabilirsiniz. Kısa sürede kredi işleminiz hakkında da etkili bilgiler alabilirsiniz.

Öğrenciler Nasıl Kredi Kartına Başvurmalıdır ?

Öğrenci kredi kartı başvurularında özellikle üniversiteye giden öğrencilerin ailelerine danışır. Paralarını doğru harcamaları, ödeme kolaylığı olması için aileler, çocuklarını yönlendirir. Bankanın kişisel internet bankacılığı hizmetinden veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilir.

kredi kartınızı adresinize kaç günde ulaşacağını öğrenmek için altta belirtilen link deki yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca banka şubelerinde de işlem yapabilirsiniz. Öğrenci kredi kartı almanın en önemli şartı öğrenci olarak aktif olmaya devam etmektir. Aynı şekilde bankanın talep ettiği yaş şartının da olması gerekmektedir. Öğrenciye verilen kredi kartı limiti genellikle 750 – 1.300 liret arasındadır. Düzenli ödeme yapılması ve banka müşterisi olunması durumunda bu limitler artırılabilmektedir. Belirli bir geliri olan öğrenciler için bu kısıtlamalar daha da artırılıyor. Öğrenci kredi kartı başvuru döneminde istenen başvuru belgeleri arasında:

Gerekli Evraklar

 • Nüfus kağıdınızın ön ve arkalı fotokopisi
 • Hangi okulda okuyorsanız öğrenci belgesi
 • Başvuru formu ( banka şubesinden temin edilebilir )
 • Bankaların ilgili belge talepleri

artık her üniversite kampüsün de bir çok bankanın ATM’si vardır.

öğrencilerin özellikle üniversite öğrencilerinin kredi kartı başvuruları yaparlar. Ve yapmaları çok doğal bir durumdur. Şehir dışında okuyan öğrencilerin paralarını ay sonuna kadar yettiremeyebilirler. Ve bu gibi durumlarda kredi kartına fazlasıyla ihtiyaç duyulur.

Öğrenci Kredi Kartı Limiti Ne Kadardır ?

Mevzuata göre gelir kaydı yapamayan kişilere en çok verilebilecek kredi kartı limiti 1300 liradır. Öğrenciler, maaş almadıkları için bu grupta değerlendirilirler

kredi kartı limiti banka tarafından belirlenir.

Örneğin ilk defa kredi kartı alan bir öğrenciye bir banka 900 TL limit tahsis eder. Ancak başka bir banka direkt olarak 1.300 TL limit tahsis edebilir.


Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar

” kredi kartı kullanmaya başladığınız andan itibaren kişinin kredi notu hesaplanmaya başlar. Ayrıyeten belirli bir süre boyunca sürekli olarak güncellenmeye başlar.”

— Öğrenci Kredi, Limiti

Banka Öğrenciye Kredi Verir Mi ?

Kredi notu, kişinin banka aracılığıyla risk profilini ortaya koymaktadır. Örneğin, kredi kartı borçlarınızı düzenli mi ödüyorsunuz? Yoksa ödemeleriniz düzensiz mi? (bankaya olan borçlarınızı geciktirmeniz kredi kartı almanızı zorlaştırır )

Borçlarınızı düzenli öderseniz risk profiliniz düşer ve banka size güvenmeye başlar. Aksine risk seviyeniz artacak. Bundan ötürü bankalar borçlarınızı düzenli olarak ödeyip ödeyemeyeceğinizden emin olamazlar. Bunun için size kredi ürünleri vermeyebilirler.

Yasaya göre öğrencilere en çok 1.300 liradan fazla kredi kartı limiti tahsis edilemez. Ayrıca kredi notunuz henüz oluşmadığı için banka risk profilinizi bilemez. Bunun için sizi tanıyana kadar daha düşük bir limit atayabilir.

Öğrenci veya öğrenci değilseniz ilk kez kredi kartı başvurusu yaptığınızda karşınıza engeller çıkabilir. Çıkan ilk engel borçlarınızı zamanında ödediğinizin tespit edilmesidir.

Öğrenci Kredi Kartının Limitini Nasıl Yükseltir

Akademik yıl boyunca öğrenciler, ihtiyaçlarını karşılamak için genellikle yarı zamanlı işlerde çalışır. Ya da bir kurumdan burs alarak masraflarını karşılamaya çalışırlar. Bazı durumlarda ailenin parası veya kendi geliri yetersiz olabilir. Bu durumlarda kredi kartları zor zamanların kurtarıcısı gibidir.

Kredi kartları gibi ürünler öğrencilere ayrı hizmetler sunmaktadır. Çoğu öğrencinin mesleki geçmişi yoktur. Ve birçok öğrencinin kredi ürünü kullanmadığı için kredi puanları henüz oluşmamıştır. Bu nedenle bazı bankalar öğrencilere kredi kartı vererek cazip avantajlar sağlamaktadır. Düzenli ödemeler kredi karttı limitinize olumlu yansır. Bu kredi kartı limitinizi yükseltmenin en iyi yoludur.

İş Bankası ve Ziraat Bankası öğrencilere kredi kartı veren başlıca bankalardır. Geçmişte her iki banka öğrencileri desteklemiştir. Elbette öğrenci kredi kartlarının limiti sıradan çalışanlarınki kadar yüksek değil. Öğrencilere yüksek limitli kredi kartları nasıl verilir? Bir öğrencinin yüksek değerli bir kredi kartı alıp alamayacağı bazı şartlara bağlıdır. Bunlar, daha önceki banka ödemeleri, birikimlerini banka üzerinden yapması vs. bağlıdır. Öğrenci farklı bir bankanın bankacılık ürününü ( kredi kartını) kullanmış olabilir. Ve düzenli olarak geri ödeme yapıyorsa, yeni kredi kartı almak kolaydır.

Hemen hemen her banka kredi kartına başvurabilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Ve Limitleri

18-25 yaş arası genç işçiler ve öğrenciler kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Hangi bankalar öğrenciye kredi veriyor? Kart limiti 2.000 TL olarak belirlenmiştir. İlk kartımız İş Bankası öğrencilerinin kullanmış olduğu bir kredi kartıdır. Nakit avans veya taksitli avans ödemelerinde kartın P tutarına kadar kullanılabilir.

Çalışan bir öğrenciyseniz, sektörünüze ve gelirinize bağlı olarak kredi kartı limitiniz daha yüksek olabilir. Gençlik Kredi Kartının maksimum limiti ayarlanabilmektedir. Alışveriş yaparken sadece banka kartı veya kredi kartı seçmeniz yeterlidir. Bu kart, KYK bursları, öğrenci kredileri veya lisans öğrencileri i, yüksek lisans öğrencileri için geçerlidir. Ve 18-26 yaş arası lisansüstü öğrenciler için geçerlidir.

Bu kartı diğer kartlardan ayıran bir önemli özelliği vardır. Bu özellik, öğrencilerin hesapta para olmadığında alışveriş yapmalarına olanak sağlayan Harçlık Avans kredisidir. Ve bu Harçlık Avans kredisi faizsizdir. Öğrenciler, KYK bursu olduğu sürece bu hizmetten diledikleri zaman yararlanabilirler.

18-25’yaş arası genç işçiler ve öğrenciler kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Hangi bankaların öğrencilere kredi verdiği Kart limiti 2.000 TL olarak belirlenmiştir. . Nakit avans veya taksitli avans ödemeleri için kartın miktarına kadar kullanılabilir. Çalışan bir öğrenciyseniz, sektörünüze ve gelirinize bağlı olarak kredi kartı limitiniz daha yüksek olabilir

Sigortasız Kredi Veren Bankalar ↗

Yazımızı okumak isterseniz…

Bu kart, lisans öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri ve 18-26 yaşındaki lisansüstü öğrenciler için geçerlidir. Bu kartı diğer kartlardan ayıran bir önemli özelliği vardır. Bu, öğrencilerin hesabında para olmadığında İş bankası, alışveriş yapmalarını sağlayan Cep Parası Avans kredisidir. Cep Parası Avans kredisi faizsizdir. Öğrenciler KYK bursu olduğu sürece bu hizmeti istedikleri zaman kullanabilirler.

Hangi banka öğrenciye kredi veriyor

18 yaşına geldiğinizde birçok hakkınız oluyor. Üniversite öğrencisi olarak siz de bu haklardan yararlanabilirsiniz. Bu haklardan biri finans sektörü için geçerlidir. Dolayısıyla 18 yaşını dolduran tüm öğrenciler de herkes gibi 36 ay veya 60 ay vadeli kredi fırsatından yararlanabiliyor.

Çocukların gönül rahatlığıyla eğitim alabilmeleri için bankanın başlattığı 2023 öğrenim kredisidir.

Öğrenci ve velilerle yakın temas halinde olan bankaların sunduğu imkanlar

Pek çok üniversite öğrencisi, sabah birinci sınıflarını ve öğleden sonra ikinci sınıflarını tamamlayarak farklı yerlerde yarı zamanlı çalışır. Gelirlerin bir banka mevduat hesabına yatırılması, kredi notu oluşturmak için çok önemlidir. Bu şekilde bir kredi notu oluşturmak için,

Bu, onları dijital kredi fırsatlarından yararlanmaya itecektir. Bankalardan rahatlıkla kredi alabilirsiniz.

BankaÜst Kredi Kullanma LimitiVade
Garanti Bankası Eğitim Kredisi100.000 ₺60 Ay
Yapı Kredi Eğitim Kredisi100.000 ₺60 Ay
Halkbank Eğitim Kredisi60.000 ₺60 Ay
ING Bank Eğitim Kredisi50.000 ₺60 Ay
İş Bankası Eğitim Kredisi50.000 ₺60 Ay
QNB Finansbank Eğitim Kredisi50.000 ₺60 Ay
Ziraat Bankası Eğitim Kredisi100.000 ₺60 Ay
Vakıfbank Eğitim Kredisi40.000 ₺60 Ay
Albaraka Türk Eğitim Finansmanı100.000 ₺60 Ay
Hangi banka öğrenciye kredi veriyor

Hangi Banka Öğrenci Kredisi Veriyor

Denizbank öğrenim kredisi başvurusu nasıl yapılır? Öğrencilerin Denizbank şubelerinden doğrudan kredi başvurusu yaptıklarında, güvenle kredi alabilmeleri mucizeden başka bir şey değildir. Çünkü Denizbank dahil tüm banka şubelerinden yapılacak tüm kredi başvurularında departman personeli sizden Kar ve Zarar Tablosu isteyecektir.

Bu hesabı sadece kimlik kartınız ile açabilirsiniz. Hesap açarken internet bankacılığı kullanmak istediğinizi belirtmeniz ve size tek kullanımlık şifre verilmesi gerekmektedir. Bu iki basit işlemden sonra Denizbank İnternet Bankacılığı’ndan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Param Kredim / Tufan DEMİRCİ
Öğrenciye Anında Kredi Veren Bankalar
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git